Кого будемо обирати? Останній Майдан

19 января 2017, 17:58
1
164
Кого будемо обирати? Останній Майдан
Альтернатива "нинішнім"

Істериків, сепарів і лінивих не стосується…

Сьогодні вже цілком очевидно (та ще й вчора всі це знали), що правляча «еліта», як вона себе величає, ні на що не здатна. «Не здатна» саме для народу, але як бачимо з декларацій, для себе «дуже навіть здатна»… І відповідальності ніякої.

Є кілька варіантів розвитку подій.


1.     Майдан-3. Революція

Я категоричний противник , будь яких революцій «заради революцій». Внаслідок справжніх революцій (не кольорових і квіткових) має відбутись докорінна зміна еліт. Але! Мають відтинатись голови, знищуватись сімї (разом з малолітніми дітьми).

Тому я категоричний противник такого сценарію. Принаймні сьогодні. Насправді 3-й Майдан за логікою має стати останнім, - на вилах винесуть всіх. А чим все закінчиться… Коліївщиною? І хто прийде на зміну?

2.     Суспільний договір

За столом переговорів (в ФБ, петиціями – не суть) влада (що нарешті прокинеться) і представники народу, реальні! представники обміняються інформацією про реальний стан речей в країні. Разом з експертами, реальними! експертами розроблять Стратегію виходу з кризи і всі разом крок за кроком до мети! Контроль на кожному кроці, відповідальність за кожен рух! Тільки так.

3.     Тиранія

Обираєм реального Гетьмана (хай хоч «легітимного», хоч тупуватого), даємо булаву і чітке завдання – за 5 років вивести країну з кризи. Команду формуємо з ЛГД, експертів (наголошувати, що вони мають бути реальними?). Гетьман підписується кров’ю , що виконає всі вимоги народу, не буде класти собі в кишеню нічого, крім визначеної винагороди (можем подарувати Межигір’я).

Все! На цьому етапі народ йде зі сцени і вже в залі спостерігає, не втручаючись жодним чином. 

Насправді це є одним з оптимальних варіантів для слов’янських країн. Візьміть хоч Бацьку… Дороги є, виробництво є, невдоволених життям в рази менше ніж у нас і т. д.

4.     Розвиток, об’єднання, становлення

Маю на увазі нові обличчя, нові сили, нове бачення.

Відома промова  Патрика Генрі Give me liberty, or give me death, так чи інакше завжди вписується в нашу історію… Тільки от кожен розуміє її по-своєму. По-своєму це розумів Махно, по-своєму право радикальні партії   сучасності.

Та насправді суть одна – ми (народ) маємо країну (Україна) і треба не вмирати (не здаватись), а бути вільними (захищати націю, кордони, ідеї, свободи)!

5.     Ваш варіант

 

 

P.S.  Чим швидше ми визначимось, - тим буде краще…

 

Ваш SK

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: вибори,політика,Евромайдан
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.