УВІЙШОВ ДО ДЕСЯТКИ НОВИХ ЛІДЕРІВ УКРАЇНИ. ДЯКУЮ ВАМ ЗА ДОВІРУ

29 декабря 2016, 10:08
народний депутат України VII та VIII скликань,Представник профспілок у Парламенті, лідер Соціал-демократичної партії
5
155

Потрапив до ТОП-10 нових українських лідерів, згідно з дослідженням Фонду Демократичні ініціативи та центру соцдосліджень Разумкова.

Дослідження проведене на замовлення посольства Королівства Нідерланди показало, що майже 62% українців вважають, що державі потрібен новий лідер, здатний вивести Україну як з економічної, так і з політичної кризи. В ході опитування людям запропонували назвати політиків, яких вони вважають новими лідерами здатними вивести країну з кризи.

Дякую тим, хто повірив у мене та нашу ідею Перезаснування країни. Особливо приємно, що найбільшу довіру мені висловили на батьківщині, в центральній Україні, а також східні та південні регіони. Дякую за високу підтримку у Львівській, Івано-франківській та Чернівецькій областях.

Наша команда лише два роки у великій політиці. Ми не сиділи у путінській "тюрмі" для початку політпроекту, не десантувалися з Грузіі чи з Штатів, не їли землю на трибуні, не заплітаємо косу навколо голови... ми щодня важко працюємо, піднімаючи профспілковий рух країни, розвиваючи єдину ідеологічну соціал-деморатичну партію в державі, формуючи безальтернативний лівий курс для України, не боячись розправ і смерті - боремося не проти абстрактної корупції, проти конкретних корупціонерів.

Нас не зупинити. Ми наведемо порядок в країні, зробимо їй капремонт. Приведемо її до Успіху.Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.