СДП ПОЧИНАЄ КАМПАНІЮ З ПЕРЕВІРКИ Е-ДЕКЛАРАЦІЙ: "МУЖ І ЖЕНА - ОДНА САТАНА!"

23 ноября 2016, 13:19
народний депутат України VII та VIII скликань,Представник профспілок у Парламенті, лідер Соціал-демократичної партії
0
164
СДП ПОЧИНАЄ КАМПАНІЮ З ПЕРЕВІРКИ Е-ДЕКЛАРАЦІЙ:  МУЖ І ЖЕНА - ОДНА САТАНА!

Розпочинаємо масштабну кампанію з перевірки статків дружин в е-деклараціях можновладців.

Розпочинаємо масштабну кампанію з перевірки статків дружин в е-деклараціях можновладців. Деякі чиновники, і моя рідна Полтавщина не виняток, протягом років ювелірно ховали майно за спинами своїх дружин. Колишні "авторитети", які ще вчора жили по «понятіям», сьогодні поховались під спідниці благовірних.

В народі говорять «муж и жена – одна сатана». Я пройду всі інстанції і ми змусимо НАБУ, НАЗК перевірити факти та шляхи незаконного збагачення дружин чиновників та можновладців. Дуже багато щось державних мужів, які не мають за душею ні копійки, але одружені на мільйонерках. На мільйонерках, які за все життя не працювали ніде далі плити на кухні і не мали жодного бізнесу.

НАЗК та НАБУ зобов’язані перевірити кожен подібний факт. Я добиватимусь цього в усіх судах та інстанціях. Такі перевірки СДП ініціюватиме по всій країні. А почнемо з Полтавщини.

Я закликаю всіх небайдужих громадян приєднуватися до боротьби проти можновладців-корупціонерів та їхніх дружин-домогосподарок-мільйонерш. Якщо вам відомі будь-які факти про ваших депутатів і чиновників, або ви хочете, щоб ми ініціювали перевірку конкретної людини та її сім’ї – телефонуйте та пишіть на наші приймальні і мені на Фейсбук.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.