НАБУ "кришує" Авакова і Народний Фронт за рахунок платників податків

25 сентября 2016, 20:02
народний депутат України VII та VIII скликань,Представник профспілок у Парламенті, лідер Соціал-демократичної партії
1
290

Ви не дочекаєтесь, щоб у справах про "рюкзаки Авакова" фігурував Аваков.

Ви не дочекаєтесь, щоб у справах про "рюкзаки Авакова" фігурував Аваков. Щоб у справі "нафтопродуктів Пашинського" фігурувало прізвище Пашинського, у справі "квартир Лещенка" - Лещенко. Ви не побачите взагалі справ на Яценюка.

Це по суті цитати керівника НАБУ. Я не буду говорити про відповіді керівництва цієї структури на мої депзвернення та листи моїх колег. Це заслуговує на окрему статтю.

Перше, що кидається в очі, - подвійні стандарти. Не треба бути великим аналітиком і психологом, щоб, аналізуючи виступи очільника Агентства, помітити політичну заангажованість. НАБУ перетворюється на адвокацію окремої політсили. Це факт. 
У проекті бюджету 2017 закладено черговий мільярд для Ситника, суттєво збільшено видатки на Прокуратуру, далі поліція, МВС, НАЗК.

Міністерство внутрішніх справ (апарат) – 5,48 млрд. грн
Національна поліція – 15,5 млрд. грн.
Служба безпеки України – 6,01 млрд. грн
Рада нацбезпеки і оборони – 0,13 млрд. грн
Генеральна прокуратура – 4,65 млрд. грн
Національне антикорупційне бюро – 0,77 млрд. грн
Національна агенція з питань запобігання корупції – 0,58 млрд. грн.

Усі разом наші «антикорупціонери» та «захисники громадського спокою» отримають 27 640 000 000 грн.

Понад 27 млрд 640 млн грн!!! з кишень простих українців. За півтора роки діяльності цих органів в бюджет повернуто кількасот тисяч гривень, не посаджено жодного міністра, екс-Прем’єра, депутата, голову облдержадміністрації, прокурора або судді. За 70 000 000 000 - жодного. Причина на поверхні: ці органи стали філіями партій, їхній головний принцип - принцип подвійних стандартів. Їхня місія – з’їсти гроші вчителів, лікарів, селян, металургів, шахтарів, малого бізнесу і просто простих людей та реального сектора економіки.

Наша партія буде вимагати створення спеціальної групи Ради та громадянського суспільства для розслідування результатів роботи НАБУ, вивчення доцільності подальшого фінансування, і, головне необхідності зміни керівництва агентства. З моменту створення НАБУ пройшло 500 днів. Скільки ще ми слухатимемо казки про подолання корупції, 1001 ніч?

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.