На Закарпатті партія Медведчука провела провокативну фотосесію

17 сентября 2016, 12:30
8
62318

Представники забороненої на Закарпатті партії Медведчука провели провокативну фотосесію на українсько-сдовацькому кордоні

Представники партії кума Путіна Віктора Медведчука на Закарпатті днями провели  фотосесію зі своїм партійним прапором неподалік українсько-словацького кордону. До того ця проросійська організація спокійно провела у Мукачеві свою партійну конференцію за участю її місцевого лідера, екс-швагра Медведчука Івана Чубирка.

Фотографуватися з прапором біля пам’ятника визволителям, що біля КПП Ужгород у складі групи з кількох чоловік прийшов заступник Чубирка по обласному «УВ» Артур Северенчук. Останній на місцевих виборах 2015 року балотувався до Ужгородської міської ради від «Європейської партії України», очолюваної в Ужгороді неоднозначним підприємцем та політиком Іваном Волошиним. До речі, якраз на сайті Івана Волошина «Вся Закарпатська правда» можна прочитати оду «Українському вибору» на Закарпатті та побачити Северенчука у президії з Чубирком та одіозним мукачівським адвокатом Олексієм Фазекошем. Нагадаємо, що ще наприкінці лютого 2014 року після трагічних подій на Майдані Закарпатська обласна рада своїм рішенням заборонила на території області діяльність «Українського вибору».  


Інші користувачі припустили, що провокатори зробили фото аби відзвітувати перед Москвою за пророблену роботу і що організовує всю цю «кухню» у області через депутата облради від «Відродження Івана Чубирка Нестор Шуфрич.

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Закарпаття
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.