Мінеральна вода роздору

14 сентября 2016, 11:57
0
10172

Після зміни основних туристичних потоків України з Криму в Карпатський регіон саме Свалявський район Закарпатської області, який володіє нескінченними надрами мінеральних вод, став найбільш туристичн

Свалявщина — має значні запаси підземних вод. Особливу цінність становлять її мінеральні води (понад 100 родовищ). Найбільш відомими є Полянське, Голубинське, Плосківське та Оленівське родовища мінеральних вод, унікальних за своїм складом та лікувальними властивостями. Саме в цьому районі розташовані найбільш популярні здравниці.

Відтак наміри контролю за районом змусили найбільш впливових лідерів закарпатського «Відродження» посваритися. Народний депутат України Михайло Ланьо, що балотувався саме по даному округу та володіє окремими туристичними об’єктами, вирішив взяти під власний контроль всю рекреаційну зону Свалявщини. Але на противагу йому виступив голова с.Поляна Іван Дрогобецький (теж екс-регіонал, закарпатці розповідають, що саме він «проштовхнув» М.Ланя на депутатство по округу), який не бажаючи втратити вплив на Свалявщині ініціював об'єднання громад під своїм керівництвом. Однак, М.Ланьо через підконтрольних обласних депутатів намагається всіляко завадити намірам громад до об'єднання.

В свою чергу Іван Дрогобецький заручився підтримкою депутата обласної ради від «Відродження» Віктора Русина.

В.Русин не досягши принципової згоди з губернатором Закарпаття Г.Москалем по питанню об'єднанню громад Свалявщини використав свої дружні та сталі відносини з Прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом, з яким познайомився перебуваючи на посаді начальника обласної міліції Вінницької області (з грудня 2012 по лютий 2014 року). Як з'ясувалося Прем'єр-міністр України запевнив В.Русина, що сприятиме позитивному вирішенні питання об'єднання громади в Свалявському районі, одночасно надавши вказівку підлеглим пришвидшити та надати допомогу у вирішенні всіх організаційних питань з цього приводу.

Взамін за «лобіювання» об'єднання громад І.Дрогобецький пообіцяв забезпечити В.Русину електоральну підтримку на майбутніх виборах до Верховної Ради України саме по вказаному округу.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Закарпаття
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.