КОПІЯ ПІДОЗРИ ГПУ ПРО ЗЛОЧИНИ ЯЦЕНЮКА В РОЗКРАДАННІ 30 МІЛЬЯРДІВ ГРИВЕНЬ НА ГАЗУ

6 сентября 2016, 13:21
народний депутат України VII та VIII скликань,Представник профспілок у Парламенті, лідер Соціал-демократичної партії
0
100

Це повідомлення про вчинення Яценюком злочину лежить "під сукном" у Генпрокуратурі. Це яйце, в якому життя спруту Яценюка. Ми вимагаємо дати хід цьому документу.

Це повідомлення про вчинення Яценюком злочину лежить "під сукном" у Генпрокуратурі. Це яйце, в якому життя спруту Яценюка. Ми вимагаємо дати хід цьому документу. Його підготовці передувала річна робота слідчих ГПУ, які довели, що Яценюк пограбував український народ. В Генпрокуратурі знаходиться 4 кримінальних провадження щодо корупції Яценюка.

Отже, 15 квітня 2014 року на засіданні Уряду Прем'єр Яценюк підписав незаконне рішення КМУ, в якому був затверджений баланс газу України на 2015р. Згодом, дешевий український газ закачали у сховища, а дорогий продали громадянам. Далі, "газ народу" за високою ціною продали олігархам, додатково отримавши відкати.

У результаті: 
- бюджет пограбовано на 30 млд.грн;
- людей ошукано на мільярди;
- в кишеню спруту Яценюка потрапили неймовірні кошти.

Зараз, зокрема, за ці вкрадені у простих людей ресурси купуються банди для рейдерства, купуються ЗМІ аби обливати брудом чесних політиків і молоді партії.

Соціал-демократична партія (СДП) вимагає пред'явити цю підозру про злочин Арсенію Яценюку, покарати цей мафіозній спрут за соціальний геноцид, відкрити для України, таким чином, можливість для відродження і справедливості.

Слава Україні!


 Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.