ВІД НАРОДУ УКРАЇНИ СХОВАЛИ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПІДОЗРУ "ПРАВІЙ РУЦІ" АВАКОВА - ЧЕБО

2 сентября 2016, 16:56
народний депутат України VII та VIII скликань,Представник профспілок у Парламенті, лідер Соціал-демократичної партії
0
233

ГПУ провела розслідування та підготувала підозру екс-заступнику Міністра МВС Чеботарю. Мова йде про вчинення ним кримінального правопорушення. Утім колишній зам знову вийшов сухим із води.

Імовірно, після політичних торгів з Народним Фронтом, "праву руку" Арсена Авакова залишили на волі, надавши можливість мафіозному спруту Авакова-Яценюка далі грабувати країну.

Це копія прихованого від народу України документа. У ньому викладені факти:
- про створення Чеботарем і Аваковим організованого злочинного угрупування, що тільки по окремому епізоду з піском пограбувало країну на мільйони доларів.

- додатково слідчі ГПУ зазначають, що Чеботар телефонував з АТС-100 та інших засобів зв'язку керівникам ДФС, іншим високопосадовцям і примушував їх вчиняти злочини на свою користь. В разі відмови заступник Міністра погрожував кримінальною розправою.

У документі є цікаві факти про те, як і ким створювалася ця банда, як проводилися фіктивні тендерні оборудки та організовувалась корупційна діяльність підконтрольних юридичних осіб, зокрема, в структурі МВС.

У документі зазначено, що Чеботар разом із Аваковим працевлаштовували членів свого бандформування на ключові посади МВС, аби останні сприяли їхнім корупційним оборудкам.

Звертаюся до Генерального прокурора України, керівника Служби безпеки України з вимогами:

- надати пояснення щодо причин невручення цього документу,
- пред'явити цю підозру Чеботарю, 
- допитати Міністра МВС Арсена Авакова, 
- розслідувати факти, викладені в цьому документі і покарати корупціонерів.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Аваков,Арсен Аваков
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.