Солодкі пари, про які ніхто не говорить

23 августа 2016, 20:22
Журналіст, громадський активіст, волонтер
0
335
Солодкі пари, про які ніхто не говорить

Про Демократичний Альянс, Блок Петра Порошенка, Партію Регіонів та Свободу.

Гармонійне поєднання двох протилежностей, які об'єднуються у одне ціле, запорука успіху не тільки у любовних дуетах, а й у політичних. Проте, зіркові пари на політичній арені обговорювати не звикли, хоча такі і існують.

Одна з давно відомих Партія Регіонів та Свобода. Регіонали, аби контролювати невдоволення їх антиукраїнською діяльністю, знайшли собі галасливу подружку Свободу, яка кожен націоналістичний протест вміло загрібала під своє крило та повертала його у потрібне регіоналам русло. Та коли Партія Регіонів формально перестала існувати - Свобода втратила головну сферу своєї діяльності, а разом з тим і рейтинги. Тож зіркова пара залишилась у минулому.

Сьогодні ж настав час іншої пари - БПП та ДемАльянс. Цей союз ще зовсім новий, але стрімко набирає оберти. Мустафа Найєм, Світлана Заліщук та Сергій Леженко - обличчя ДемАльянсу, які прийшли у політику завдяки партії президента. Але вже сьогодні - головне джерело їхнього політичного піару - це та ж президентська партія, в обличчі якої вони вбачають корупцію, закриваючи очі на власні погрішності. Таким чином, "демократичні" колеги роблять собі ім'я на актуальній темі боротьби з корупцією, попередньо узгодивши дії зі "опонентами", яким вигідно контролювати градус "зради" серед населення.

Такі відносини мають всі шанси на продовження, адже корупціонери мають ще достатньо зайвих грошей аби оплатити "антикорупційну" діяльність ДемАльянівців.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Янукович,Тягнибок,Порошенко,Лещенко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.