За статусом - маріонетка. За суттю - демагог. За функцією - провокатор.

9 августа 2016, 10:43
0
1959
За статусом - маріонетка. За суттю - демагог. За функцією - провокатор.

Для мене Савченко - це ніщо інше, як керований провокатор, демагог і маріонетка в руках Кремля. Надія, яку звільнила Україна, зачало ФСБ, виродила Тимошенко, а бабою-повитухою був Медведчук!

     Щойно Савченко набула статусу топової особи, Тимошенко за наполегливою порадою ззовні надала їй першого номера в виборчому списку до Верховної Ради, сподіваючись використати Савченко для набуття високого виборчого та політичного рейтингу та впливу. Цілком очевидно, що Тимошенко не очікувала самостійної і некерованої нею політичної активності Савченко. Про що вона безумовно шкодує. Зокрема, і тому, що Савченко публічно і одночасно засвідчила свій і Тимошенко тісний зв'язок з Кремлем, опосередкований Медведчуком. Присвоєння Савченко звання "Героя України" спонукало мислячу частину українства переглянути своє ставлення як до самої нагороди, так і до того, чи нагородження нею Савченко є справедливим. І в мирний час нагороджували цим високим званням негідних людей.

Однак саме нагородження Савченко, і те, що це сталося в час війни з усією очевидністю показало:

- Звання і статус не можна матеріалізувати в державну нагороду. Що, громадяни України які за Батьківщину віддали частини свого тіла, здоров'я і саме життя не є героями, бо не нагородженні президентом відповідною нагородою?!; 

- Попри попередні випадки неналежних присвоєнь звань "Героїв України", саме присвоєння цього звання Савченко, яка опинилась в полоні внаслідок спецоперації є цинічним. Протягом всього перебування в полоні її життю абсолютно нічого не загрожувало, окрім загроз, що вона сама собі створювала - неправдиві голодування! 

З метою унеможливлення застосування ФСБ Росії Савченко як детонатора суспільного вибуху, дезорганізації та деструкції Української держави, справа честі співслуживців Савченко та професійний обов'язок СБУ, на основі бездоганної доказовою бази, невідкладно і публічно дезавуювати Савченко, як перед українським суспільством так і перед світовою громадськістю.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Юлия Тимошенко,БЮТ,Украина-Россия,Путин,СБУ,ФСБ,Медведчук,Порошенко,Владимир Путин,Савченко,Герой України,БЮТ-Батьківщина,Путін,Петр Порошенко,Виктор Медведчук,день незалежності,Петро Порошенко,голодування,фракція БЮТ,АТО,Надежда Савченко,обмен пленными,Надія Савченко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.