Особисті потреби меншин - понад життя українських бійців?

13 июня 2016, 19:12
Журналіст, громадський активіст, волонтер
0
364
Особисті потреби меншин - понад життя українських бійців?

Особисті потреби меншин - понад життя українських бійців? Таке враження склалось за останні два дні.

Навіть Петро Олексійович висловив своє співчуття родинам загиблих геїв у США, але не сказав ні слова про родини загинувших і поранених українських бійців. Бо герої захищали Україну "неофіційно". А ЛГБТ-активісти законослухняні мирні громадяни. Тому захищати їх вийшло декілька тисяч поліцейських та нацгвардійців. 

Більше того, у той день, коли Україна зазнала таких втрат - у Адміністрації Президента заперечили смерть бійців Лише на наступний день, коли ліберальний марш розійшовся по своїх домівках, у АП повідомили, що розслідують смерть бійців, бо вони "неофіційно" перебували на фронті.

Ліберали пройшлись по вулицях Києва з плакатами "життя людини понад усе", вимагаючи рівність прав усіх людей. Проте рівнею вони можуть бути лише лукавому президенту, а бійцям, які, на відміну від них, знають ціну людського життя, ці клоуни з плакатами не рівня.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Порошенко,Администрация Президента,либералы,Прайд,АТО
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.