Повоювали і допобачення: ветеранів звільняють через відмову охороняти гей-парад

11 июня 2016, 16:06
Журналіст, громадський активіст, волонтер
0
246
Повоювали і допобачення: ветеранів звільняють через відмову охороняти гей-парад

Ветеранів АТО звільняють з роботи через відмову охороняти марш ЛГБТ. Ті, хто з початку війни пішов захищати незалежність України - сьогодні опиняться без роботи.

Раніше петиція киян проти ЛГБТ-параду набрала більш ніж потрібно підписів для того, щоб міська рада відмовила ЛГБТ-активістам у проведенні заходу. Проте столична влада думку киян проігнорувала, пообіцявши провести захід. До його проведення було задіяно 6 тисяч поліцейських та величезну кількість засобів безпеки, металошукачі, огорожі, пункти пропуску тощо. Так у Києві не охоронявся ще жодний захід. Згодом проти проведення ЛГБТ-параду виступили самі поліцейські, а точніше, проти задіяння їх у охороні заходу. Проте і це не стало на заваді - їх просто почали звільняти. А ліві інтернет-активісти жваво обговорюють у фейсбуці відмову правоохоронців виконувати наказ.

Один із поліцейських, що залишився безробітнім через небажання охороняти парад, прокоментував своє звільнення:
"Коли Україна опинилась під загрозою військового вторгнення Росії, всі були у паніці. Коли з'явились ми - перші добровольці, які вирішили ризикнувши своїм життям стати на захист українців - нас називали героями. Люди дякували нам, радісно зустрічали, коли ми повертались у Київ на ротацію. Вони прислухались до усього, що ми скажемо. "Повертайтесь живими!" кричали вони нам у слід, коли ми знову їхали на фронт. І ось ми повернулись. Тепер - ми для них знову вороги. Тепер ми злочинці, бо не хочемо охороняти гей-парад, бо не йдем проти своїх моральних переконань. Так, в Україні є люди, які активно підтримують ЛГБТ-парад, так, є поліцейські, які ніколи не відмовляться виконувати наказ, не зважаючи на те, вважають йони його морально правильним для себе чи ні. Але ні тих, ні інших не було у найважчі для країни часи. Люди прислухались до нас і називали героями. Смішно і водночас сумно від того, як швидко вони про це забули".

Слід нагадати, що до охорони заходу задіяні такі підрозділи, як полк міліції особливого призначення "Київ", який складається з ветеранів АТО. Ті, кого громадськість називала "останньою надією України" - сьогодні опиняться безробітніми, через те що мають власну думку. Адже у бажанні вмирати заради країни їм ніхто не заважає, навідміну від бажання заради країни жити.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Киев,ветераны,полиция,герои,ЛГБТ,АТО
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.