Кого Ляшко першим виключив зі списку

9 марта 2016, 23:48
заступник голови Ради ГО "Бюро правди"
0
122

Коротко про екс-кандидатів із списку РПЛ, які були сьогодні виключені ЦВК

Оригінал статті: Fresh News

Сьогодні ЦВК прийняла рішення про виключення дев'яти кандидатів зі списку Радикальної партії на парламентських виборах 2014 року. Це рішення прийнято на основі так званого закону "про партійну диктатуру", ініціатором якого виступав сам Олег Ляшко. Завдяки цьому закону із списків можна виключати кандидатів по закінченню виборчої кампанії.

FreshNews.Media вирішило дослідити хто ці екс-кандидати і чому вони потрапили в немилість Ляшка.

Отже, виключено наступних осіб:

1) Мисик Андрій Іванович, 27-ий номер списку. Голова ГО "Громадський рух "Народний контроль". З 2008 до 2010 року – депутат Львівської міської ради від фракції ГП «ПОРА». Він тісно пов'язаний з Дмитром Добродомовим. За наближеність до останнього, а також за те, що є одним із співзасновників партії Добродомова "Народний контроль", яку і підтримував на останніх виборах, Мисник, скоріше за все, й був виключений Ляшком зі списку.

2) Смолянчук Євгенія Анатоліївна, 29-ий номер списку. Тепер її прізвище Воропаєва. Вона дружина Євгена Воропаєва, - сина головного юриста і опори Ахметова в парламенті - Юрія Воропаєва. Під час виборчої кампанії 2014 року працювала в Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку. Уже тоді її називали цивільною дружиною Воропаєва і тим самим відзначали, що в списку Ляшка є люди Ахметова. Виключення її зі списку на даний момент може бути ознакою того, що Ляшко позбавляється людей Ахметова в списку. Можливо за власним бажанням або за велінням когось із інших спонсорів партії...

3) Ковтун Валентина Миколаївна, 34-ий номер списку. На момент виборчих перегонів - помічник-консультант народного депутата. Наближена до Ляшка людина. 21 квітня 2015 року обрана головою Прилуцької РДА. Скоріше за все цим виключенням Ляшко дає знати, що Ковтун для нього важливіша на чолі одного з ключових районів Чернігівської області, звідки родом і сам Ляшко.

4) Костиря Інна Олександрівна, 38-ий номер виборчого списку. На момент реєстрації кандидатом у 2014 році була генеральним директором та художнім керівником ДП "Національний палац мистецтв "Україна". Інна Костиря тісно повязана з Михайлом Поплавським. Українські ЗМІ уже писали, що вона є "правою рукою" та улюбленицею Михайла Михайловича.

На місцевих виборах 2015 року вона балатувалась до Київради по Печерському району від партії УКРОП. Скоріше за все за "зраду" Радикальної партії вона виключена з її лав цього року.

5) Кучер Володимир Григорович, 39-ий номер виборчого списку. На момент висування - тимчасово не працюючий, член Радикальної Партії Олега Ляшка, проживав у селі Берестечко Демидівського району Рівненської області. Ляшко напряму назвав Кучера політиком, який продався, після того як Кучер відмовився не підтримувати Ігоря Палицю на посаду голови Волинської облради. В свою чергу Кучер після виключення відповів: "Олег Валерійович часто літає зі своєю командою в Брюссель чи Монако. І можливо, коли той літак десь "грохнеться", тільки тоді така "скотиняка", як Кучер, стане депутатом Верховної Ради. Ось і все".

6) Шакун Сергій Вікторович, 44-ий номер виборчого списку. Був директором ТОВ "Таксі "Люкс". Шакун залишається опорою для Ляшка, проте виключений зі списку, оскільки перебуває керівником Новотошківської ВЦА.

7) Поліщук Назарій Миколайович, 61-ий номер виборчого списку. На момент включення до списку - ФОП з Рівненської області. Виключений теж за "зраду" партії. На місцевих виборах обраний депутатом Рівненської міської ради від "Самопомічі". Став головою постійної комісії з питань міського господарства.

8) Мурований Сергій Григорович, 71-ий номер виборчого списку. Представник військового крила в списку. Керував обороною одного з блокпостів під Луганськом. Командував 13-м мотопіхотним батальйоном. Виключений за перехід до "УКРОП" на місцевих виборах.

9) Стасюк Вячеслав Іванович, 72-ий номер виборчого списку. Один з багатьох пенсіонерів у виборчих списках. Радикали виключення пояснюють тим, що він видавав себе не за того, ким насправді є. Разом з тим варто відмітити, що причиною виключення може бути і те, що Стасюк зараз на громадських засадах є помічником нардепа Тимчука з Народного Фронту.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Радикальна партія,ЦВК,Ляшко РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.