Передвиборчий прогрес

23 октября 2015, 11:05
0
89
Передвиборчий прогрес

Передвиборчий прогрес

Дивлюся на Київ і прозріваю. Скільки роботи зроблено по благоустрою та розвитку інфраструктури столиці. А скільки людей залучені до роботи у передвиборчій гонці!

70% столичних дворів просто перевтілилися. Одна партія зробила дорогу, інша насадила дерева та поставила лавочки, третя повкручувала енергозберігаючі лапмочки в квартирах та підїздах, четверта поставила антипаркувальні стовпчики та огорожі, пята забезпечила дзеркала у ліфтах, шоста позаносила пайки малозабезпеченим, і це далеко не весь перелік робіт, зроблених на дільницях.

А робота? Кожна третя людина у виграші від виборчої компанії. Хто працює і отримує гроші а хто як споживач є центром всесвіту.

Висновок!

Вибори в Україні потрібно проводити кожні 4 місяці. Саме цей термін на мою думку є оптимальним. Наприклад вибори місцевих рад(розвиток інфраструктури, благоустрій і т.д.), через 4 мсяці – парламентські вибори(розвиток промисловості, підприємництва і т.д.), ще через 4 мсяці Президентські(розвиток міжнародних відносин, економіки і т.д.), і знов 4 місяці і місцеві. Виходить що кожен орган має 1 рік щоб показати себе. 1 рік наддостатньо для того щоб показати результат, а тим часом відбувається шалений прогрес  і робота.

Тому регулярні вибори – напевно це запорука постійного розвитку нашої держави!

І якщо законотворці візьмуть це до уваги, можливо за декілька років наша Україні і зробить економічний та соціальний стрибок!

Слава Україні!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Україна,вибори,політика,прогрес,виборчий процес
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.