В Києві почався Тарифний Майдан

23 октября 2015, 09:06
0
413

В Києві почався Тарифний Майдан. Всі - на Кабмін! Акція - безстрокова

Довожу до Вашого відома, про те що відбувається зараз на Майдані. 20 жовтня 2015 року об 10.00, лідер Радикальної партії Олег Ляшко разом з народними депутатами та громадою розпочав створення «Тарифного майдану» під Кабміном в Києві. Акція протесту розпочалася біля станції метро Арсенальна, звідки Олег Ляшко повів громаду в бік Кабміну.

Права рука лідера Радикальної партії Андрій Лозовий також закликав підтримати людей «Тарифний майдан» і заявив про те, що акція буде безстрокова:

В Києві почався Тарифний Майдан. Всі - на Кабмін! Акція - безстрокова. Тільки разом ми змусимо владу знизити тарифи. Вдягайтесь тепло
- написав він.


Підтримати «Тарифний Майдан», також приїхала команда Радикальної Партії Олега Ляшка Деснянського району. Вона представляє інтереси не тільки просто мешканців району, а також Героїв Чернобильців, Сергій Миколайович Кириленко та Ігор Сільченко разом з ними постійно тут , і вибороти для людей справедливий тариф це справа ЧЕСТІ !!!

Друга ніч тарифного майдану! Команда Деснянської партійної організації, несе варту в цю холодну ніч. Атмосфера дуже позитивна всі готові стояти до перемоги. Не зважаючи на холод та дощ команда Деснянської партійної організації разом з депутатами, кандидатами до місцевих рад, активістами готові стояти якщо навіть почне падати сніг.

Дивлячись на те що відбувається, можу сказати одне, про людей не забули! Не забула про нас простих людей Радикальна партія Олега Ляшка, якого постійно засуджують та намагаються зганьбити! Це єдина партія, яка перша почала цю акцію протесту! Команда Радикальної партія Олега Ляшка, по теперішній час знаходиться на Майдані, не зважаючи ні на що. Вони такі самі кандидати в депутати, як і інші, але вони не «пляшуть» з дітьми на дитячих святах, не агітують людей в останні дні перед виборами! Вони знаходяться на Майдані та відстоюють наші права на краще життя!

Кандидат від нашого округу № 38, Кириленко Сергій Миколайович, не зважаючи на свою хворобу стоїть там, де мали стояти усі хто не байдужий до долі людей! Обіцянки на плакатах та біг-бордах, це лише пусті обіцянки! Сергій Миколайович не використовував данні методи агітації народу, тому що він діє, показує це на ділі, а не говорить пусті слова, які ми постійно чуємо! Деснянці, зробіть правильний вибір! Голосуйте не за обіцянки та біг-борди, а за дії!!!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Тарифы ЖКХ,майдан,Евромайдан
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.