Чому бідний - бо дурний, чому дурний - бо такий вже є!

5 октября 2015, 10:41
2
131

Сьогодні, та чому тільки сьогодні?! Все життя помічаю, що багато з наших людей - дволичні свині.

Часто чую на вулицях, що влада-погана, президент, парламент, уряд, міська влада нічого не роблять і в цей час сруть собі під ніс. Алкоголіки звинувачують владу у піднятті цін на спиртні напої, курці - на табачні вироби, нероби і трутні - на відсутність роботи. 
Сьогодні спілкувався з громадянином N у нього біля під'їзду. Протягом розмови мій співбесідник палив цигарку. Вся його промова була спрямована на те, що комунальні служби і влада міста не прибирають прибудинкову територію та двори. Закінчили розмову тим, що договоривши, він кинув окурок біля свого під'їзду на клумбу і пішов додому. Одразу, згадав вираз "їхали балакали, сіли та й заплакали!" 
Не янукович, путін, Порошенко, Яценюк, взяли і накидали сміття і окурків в дворі цього громадянина - а самі ж мешканці цих будинків!
Проблема України та Українців, не тільки зовнішня агресія, чи як кажуть "великі політичні знавці" - злочинна влада, а самі байдужі, дволичні, ледачі люди, люди - що звикли де їсти, там срати, там же й спати. Винуватим же робити, будь кого, але не себе! Як то кажуть:
- Хто всрався?
- невістка!
- так її ж дома не було!?
- тай шо? От її халат висить!
Тому порада:
- курцям. Дорого палити? Так киньте! ( покращує здоров'я)
- алкоголікам. Киньте пити! ( покращує здоров'я та фінансове становище)
- трутням. Знайти роботу
А всім "великим політтехнологам" та іншим небайдужим, не шукати скалки в очах інших, а почати з колоди у своїх!
Почніть зміни з себе!
З чого почигається БАТЬКІВЩИНА? БАТЬКІВЩИНА починається з мене!!!
Слава Україні!
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: порядок,Україна,влада,свідомість
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.