"Кісельовщина" в Україні

22 марта 2015, 21:42
заступник голови Ради ГО "Бюро правди"
0
203

1+1 стає "дзеркалом" української журналістики

В Україні незалежна журналістика наближається до свого повного краху. І прикро головне те, що рушієм у цю пропасть є де-факто канал України - 1+1. В російських ЗМІ приблизно 70 % ефіру займає антиукраїнська риторика, а решту 30 % - похвали Путіну.
1+1 близько 70 % йде "знищення" бізнес- і політконкурентів пана Коломойського, а 30 % - "позолочення Коломойського та Яценюка". Об'єктивності фактично 0. В селах про правду не треба ж знати (а головний глядач 1+1 - це мешканці сільської місцевості).
Російського Кисельова Україні не потрібно, у нас є свій - Олександр Дубінський. Точніше - це український аналог не Кисельова, а Соловйова. В програмі "Гроші" стільки ж об'єктивності та правди зараз, як і у "Воскресному вечері" пана Соловйова. Ця передача стає з кожним разом все огиднішою, і вражає цинізм ведучого, його вміння просто знищити в ефірі конкурентів його Баті. Так, Онищенко, Гончаренко, Єремеєв - не досить позитивні персонажі. Але коли в програмі позитивним персонажем стає людина, яка пов'язана з розкраданням коштів Родовідбанку, і водночас йде "заказуха" проти справжнього патріота України, в'язня часів Януковича - це уже занадто. Краще, пане Дубінський, проведіть дослідження, де ділась нафта з Одеського НПЗ та Херсонської нафтоперевалки наприкінці минулого року. А також з'ясуйте, що Ваш "Батя-патріот" робив за Януковича, що йому непогано досить жилось. Ще краще - йдіть із журналістики, не чорніть цю професію. Це ж стосується решти журналістів із "плюсів". Тому що газета "Вєсті" зараз об'єктивніша, ніж цей канал. А Мінстецю потрібно взятись не тільки за сепаратистів, а й за подібні мас-медіа...
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: 1+1
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.