Про корупцію та премії у Апараті ВРУ

17 марта 2015, 17:14
0
369
Про корупцію та премії у Апараті ВРУ

Доброго часу доби, шановні читачі. Сьогодні наша стаття буде присвячена корупції в Апараті Верховної Ради України ( далі ВРУ) та преміюванні працівників вищевказаної установи.

Отже розділимо статтю на дві частини:


1) Щодо корупції у Апараті ВРУ.
Неодноразово ставав свідком розмов та статей про те, що найбільша корупція відбувається у Апараті. З власного досвіду (а це практично 2 роки) можу сказати, що на рівні тих працівників Апарату, з якими мав честь особисто спілкуватися, я просто не уявляю як тут отримати за щось кошти. Адже Апарат це, якщо розібратися, орган який технічно обслуговує народних обранців, кровю і потом працює, щоб їм комфортно було виконувати свої депутатські повноваження.
Особисто я є діловодом одного із Комітетів ВРУ – і максимум що я можу вчинити, та не опускаюся до такого, це використати у власних цілях папір. Та при такому забезпеченні як зараз, якщо сьогодні я його використаю у власних цілях, завтра мені прийдеться купувати його за власні кошти, адже його просто не вистачить для виконання роботи в Комітеті.
Щодо інших працівників Апарату, така сама ситуація. Люди які життя поклали задля належної роботи державного органу, люди які абсолютно не є політичними фігурами, просто не мають таких повноважень, за які б могли отримати хабар.
Таким чином, ми плавно можемо переходити до другої частини – зарплати:


2) Зарплати та премії Апарату:
Працюю в Апараті безпосередньо близько 7-8 місяців і середня зп складає 2300-2600 грн\міс. Це зарплата з врахуванням всіх премій та надбавок. Тому, панове журналісти, які так люблять облити брудом державну службу, ви б змогли прожити на таку зп в м.Київ??? Це, враховуючи те, що ВРУ є центральним органом в системі органів державної влади.
Таким чином, виходить що держслужбовців, які віддають більшу частину життя Україні взагалі ні в що не ставлять, не мають за людей!
Тому шановні читачі, двічі подумайте перед тим, як робити поспішні висновки про людей, які працюють безпосередньо на державу.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: корупція,ВРУ,Державні установи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.