ОРЕСТ ФУРДИЧКО. ТОЙ, ХТО ВМІЄ ГУДІТИ...

13 февраля 2015, 22:13
0
1291

Орест Іванович Фурдичко - почесний "перукар Карпат", або "Цирульник", як його поза очі називають в аграрній академії, здобув собі славу талановитого заколотника.

Початкову школу інтриг та шантажу він закінчив на Львівщині. Потім була Верховна Рада, а сьогодні науково-аграрні терени у стінах національної академії.

Залишаючись начебто непоміченим друзякою для всіх, пан Орест вміло навчився маніпулювати думками та бажаннями оточуючих. Люди згадують, що Фурдичко завжди керувався у власному житті жадобою помсти та вельми талановито писав анонімки.

За свідченням бувших колег, Орест Іванович постійно був впевнений, що йому хтось навмисно псує життя та кар'єру. Колись навіть свого улюбленого учня Анатолія Дейнеку, бувшого начальника управління лісового та мисливського господарства Львівської області, ледве не запхав купою анонімок до буцегарні. Кажуть, Дейнека відмовився платити Оресту пожиттєву ренту на знак великої вдячності. Адже ВДЯЧНІСТЬ для Ореста Фурдичко була та залишається головною ціллю та метою життя. За умов, що ця ВДЯЧНІСТЬ - ГРОШІ!

Обсяги капіталізації власних статків аграрного академіка Фурдичко вражають. Крім нерухомого житлового майна, про яке було написано раніше, пан Доктор володіє мережею ресторанів "Вулик", якій талановито та власноруч придумав чудернацький девіз: "Залітай - погудимо!"Ресторан "Вулик" у смт. Брюховичі (передмістя Львова)

Ресторан "Вулик", м. Львів, вулиця Михайла Грушевського, 16

Крім ресторанного бізнесу пан Фурдичко активно розвиває бізнес готельний.

Пансіонат "Форест", Трускавець

Готель «Форест хаус», біля Буковеля

Слід зазначити, що назва розкішних відпочинкових маєтків "ФОРЕСТ" - це звичайна абревіатура - "Фурдичко ОРЕСТ". Тобто, аби ПАМ`ЯТАЛИ!

Тепер зупинимося на рухомому майні талановитого науковця Фурдичко. Отже автомобілі. Орест Іванович цінує комфорт та вишуканість. а тому накупляв собі машин, гідних "заробленому" статусу:

Автомобіль Nissan Teana (користується сам Орест Фурдичко з особистим, персональним водієм)

Автомобіль Nissan X-Trail (користується дружина Ореста Фурдичко - Оксана Дребот, яку турботливий чоловік нагородив званням "доктора наук" та зробив найбільш оплачуваним працівником Свого Інституту Агроекології)

Автомобіль Lexux. Їм користується "зірковий" син Ореста Фурдичко - надталановитий співак Андрій, більш відомий серед цінувальників творчого кола Михайла Поплавського, як Андрій Князь

Зауважимо, що усі не українські автомобілі Фурдичко їздять українськими дорогами на номерах Верховної Ради України. Щоправда, ні пан Фурдичко, ні його дружина, а ні юний співак Андрій НІЯКОГО ВІДНОШЕННЯ ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ НЕ МАЮТЬ! 


Дружина Ореста Фурдичко - Оксана Дребот

Допитливі читачі напевно хочуть почути, ЗВІДКИ ТАКІ СТАТКИ у талановитого науковця? Невже Нобелівська премія? Та за що, добродії!!!! Все набагато простіше - ХАБАРІ та ГРАБІЖ державного майна. Хабарі за "рішення" незаконних питань та ліві наукові дисертації - на рік приблизно тисяч триста "зелених". А щодо ГРАБІЖУ - тут усе набагато цікавіше...

Якось одна із дуже близьких подруг Ореста Фурдичко, під час сильного підпитку розповіла, що пан Орест скаржився за чималу жадобу керівництва Академії. Мовляв, "дуже сильно деруть". Кажуть, "неси з кожного гектару 100 доларів". "А на що жити?!!" - волав п'яненький Фурдичко. Тому надумав на тих 100, які треба віддавати Президентові академії, накинути ще 100, для себе. Тож і вийшло, що пан Фурдичко змушений забирати 200 доларів з кожного гектару інститутської землі. А її у нього понад 1000 га. Тож виходить, що в Академію носить 100 тис. доларів на рік і собі залишає стільки ж...

Хоча і цього замало. Порахував Фурдичко, що керівництво Академії отримує набагато більше - там землі понад 400 тис. гектарів. Тобто більше 40 млн. клятих американських доларів щорічно кладе у кишеню очільники Академії.

 І як тут НЕ ГУДІТИ??!!
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Украина,коррупция,наука
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.