Вінницький недо-Майдан почав розбігатися. Першою побігла Гайда

31 января 2015, 15:19
0
166

Під час Революції Гідності у Вінниці був Майдан. Десятки тисяч людей, які вимагали відставки Януковича та повалення злочинного режиму.

Впродовж 2014-го року у Вінниці була жменька осіб, які чомусь заявили, що саме вони є «голосом Майдану» і претендують на висловлювання від його імені. Бажаємо посаду? «Це вимога Майдану!» Дайте грошей? «Майдан вимагає!» Посадили одного дурня за хуліганство? «Репресії проти Майдану!»

Але «перший», як то кажуть «пішов».

30 січня відбулася зустріч радника міністра внутрішніх справ Антона Геращенка з активістами, на якій одна з цих «голосів Майдану» Таїсія Гайда була призначена керівником групи з розслідування подій 6 грудня при штурмі обласної ради. Які, між нами кажучи, самі «активісти» й спровокували.

Крім того, за неофіційними джерелами, Гайда отримала обіцянку карєрного зростання.

І – увага! – дивимося на зміну риторики. Якщо раніше на сторінці Гайди у мережі «Фейсбук» були лише прокльони на адресу влади та погрози новим Майданом, то тепер лише читаємо і дивуємося:

-          «Вже нудить від того,що більшість активістів так і не відійшли від формату 'Власть плохая. Все на Майдан'». Це, власне, Гайда весь час і твердила.

-          «Звинувачуючи інших і нічого не пропонуючи на обмін, ми ,активісти виглядаємо або смішно,або жалюгідно». Теж вірно. Гайда виглядала жалюгідно. І виглядає сьогодні, коли відчайдушно намагається змінити курс з критики на вихваляння влади.

-          «Дистанціюючись від формату мітінг на Майдані, хочу закликати усіх активістів по усіх областях, переформатувати своі ряди для роботи в напрямку реформ, боротьби з корупцією і т.д.» Агов! Крім «мітингу на Майдані» персонаж на прізвисько Гайда останній рік нічого не запропонував.

І дає пропозиції: «антикорупційна політика, з залученням іноземних експертів. Зустріч з таким експертом обіцяю вам уже в найближчий час». З яким? Хто з Гайдою буде мати справи.

«Робота з переселенцями, щодо цього плануємо новий великий проект». На попередніх не накралася? Скільки коштів пішло на псевдо-благодійний проект допомоги переселенцям з Криму? І чому Гайда придбала нову автівку?

«Допомога бійцям в АТО, через кілька днів зарепрезентуємо щось цікаве». Так. Зарепрезентуй… не зарепрезентуй».

«Тер.оборона області , ну тут поки військова таємниця,крім звичайно навчань, які проводяться регулярно та уже відомого проекту "Вінницькі валькіріі"». Таємниця… Три дівки з гормональними проблемами вирішили похизуватися на фото з автоматами.

«Шукаємо експертів щодо 20 напрямків реформ ,які зараз готують в РПР». А ту вже краще, адже останнє речення відкриває світло на всі метаморфози, які трапилися з Гайдою. Пообіцяли посаду, але не сказали – що робити. Потрібна допомога.

І, наостанок, найцікавіше. Знову ж поста Гайди у «Фейсбуці». «Було влаштовано шоу аля Маліновський і бабушки під назвою :"Хорт не винен'.»

Висновок? А простий. Хорт, на думку Гайди – винен. Не тому, що вчинив правопорушення, а тому, що так сказав Геращенко. Малиновський – поганий, адже «розхитує ситуацію». Працюємо «на конструктив», оскільки Гайді дадуть посаду. А вона за першу ліпшу обіцянку радісно «здала» своїх вчорашніх соратників.

І мова, як завжди, про гроші.

Павуки у банці.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.