Хто бив міліціонерів 6 грудня (відео)

21 декабря 2014, 18:13
0
61

Досі не вщухають у свідомості вінничан події 6 грудня. Бійка під обласною радою сколихнула не тільки Вінницю, але і всю країну.

Проте вінницькі активісти вперто продовжують вважати та казати, що вони не били нікого і не чіпали, і що їх побили міліціонери та тітушки.

Ряд відеодоказів причетності вінницьких активістів до провокацій вже був показаний. Зокрема, відеокамери чітко зафіксували Ігоря Басюка, чоловіка Таїси Гайди, якиій кидав у міліціонерів шашку, свободівця, кий кидав у людей взрипакет, Януарій Шостака, який пшикав газом на міліціонерів.

Але і це не все. Борис Максимчук, який вперто рветься до владних посад у кабінгетах вінницької влади, також відзначився у біках.

Відеокамери зафіксували, саме як Максимчук перший зачіпав правоохорнців, бив їх, а потім тікав від кийків, кажучи, що його побили.

Тож хто вони, вінницькі активісти, жертви чи провокатори, питання і досі відкрите.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.