Тепер Свитко злигався з регіоналами?

10 декабря 2014, 09:32
0
31
Тепер Свитко злигався з регіоналами?

Кумедія і ганьба.

Коли більшість в облраді хотіла зняти Свитка він та його соратники, в тому числі і Хорт, якого сам Свитко завів в облраду включивши в список, почали вереск, що це реванш режиму Януковича, бо більшість в облраді - це екс-регіонали. І губернатор з ними злигався. І ось вчора він робить заяву - (як повідомила журналіст Укрінформу Н. Журбенко), що йому - Свитку, вдалось створити депутатську більшість і тепер його думка про "нову більшість" кардинально змінилась. Тепер очільник вінницьких самоврядців переконаний, що рада запрацює, як тільки у відставку буде відправлений голова Вінницької облдержадміністрації Анатолій Олійник. Одне питання. Він проводив сеанс екзорцизму над обласними депутатами і вигнав з них "дух Януковича", чи нова - (демократична) більшість прилетіла з Марса? Далі повний текст заяви:

Голова Вінницької облради заявляє, що йому вдалось сформувати більшість

Впродовж двох «буремних» днів 6 та 7 грудня голові Вінницької облради Сергію Свитку, відставки якого вимагали 68 депутатів, вдалось сформувати депутатську більшість.
Про це він заявив у понеділок на прес-конференції, передає Укрінформ.

«Вихідними отримав велику кількість дзвінків від депутатів-регіоналів і тих, хто підписувався за мою відставку – вони пропонують створювати нову більшість. У неділю була зустріч, де вони розповіли, що їх змушували ініціювати мій імпічмент. Вони – залежні від виконавчої влади, оскільки є держслужбовцями і, отже виконавча влада може впливати на процеси в облраді», - констатував С. Свитко.

Очільник вінницьких самоврядців переконаний, що рада запрацює, як тільки у відставку буде відправлений голова Вінницької облдержадміністрації Анатолій Олійник. «Він відігравав велику функцію, як координатора, намагався гуртувати біля себе депутатів. Без нього, переконаний, цей депутатський корпус ухвалюватиме рішення на користь територіальної громади, буде збиратись і працювати. А розхитування ситуації виконавчою владою, звичайно, створює проблеми», - підкреслив С. Свитко.

Проте, на думку голови, працюватиме ця рада не довго, адже за складом не відповідає вимогам суспільства. «Ця рада не відповідає сучасним вимогам суспільства. Із 132 депутатів облради 67 – представники колишньої фракції партії регіонів», - підсумував С. Свитко.

Як повідомлялося раніше, в суботу, 6 грудня, під час позачергової сесії облради, що відбувалася в закритому режимі, депутати розглядали питання про припинення повноважень голови облради Сергія Свитка.

Наталія Журбенко, ВІННИЦЯ. 8 грудня 2014 року.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.