Банах і Смерть Нації

10 декабря 2014, 09:27
5
185

Немолода жінка невеликого зросту кричить на сцені перед двома десятками перехожих – «Слава Україні». Ті відповідають – «Героям слава!». А далі… жінка волає: «Смерть нації!»

Немолода жінка невеликого зросту кричить на сцені перед двома десятками перехожих – «Слава Україні». Ті відповідають – «Героям слава!». А далі… жінка волає: «Смерть нації!» (відео https://www.youtube.com/watch?v=TzsReX6rx2g). Люди мовчать.


Жінка, яка заплуталася у гаслах – Тетяна Редько, заступник головного редактора обласної газети «33-й канал». «Полум’яна революціонерка» Редько, яка з такою пристрастю виступала проти віртуального реваншу Партії регіонів у Вінниці, насправді – колишня помічниця народного депутата України, члена фракції Партії регіонів – Григорія Калетніка. Ось її прізвище на сайті Руху «Чесно» в переліку помічників Калетніка (http://chesno.org/profile/156/). 

Тоді, звісно, Редько проти «регіоналів» не виступала. Мало того, «33-й» без особливих перешкод надавав власні сторінки під політичну рекламу Партії регіонів. Навіть у часи «Євромайдану» та Революції Гідності.

Редько була помічницею Калетніка, а шаргородський активіст Банах – помічником депутата обласної ради Редько. Зрештою, і сам Банах не був принциповим опонентом «регіоналів», оскільки займав посаду радника голови Шаргородської РДА. 

І ось тепер, за дивовижним збігом обставин, Банах став одним з ініціаторів штурму Вінницької обласної ради 6 грудня, а Редько виступає з промовами на місцевому «недомайдані».

Саме Банах перший прорвав міліцейський кордон з криками: «Я помічник депутата обласної ради!» 

А хоча – наскільки їхня діяльність справді спрямована проти «регіоналів» взагалі та Калетніка, зокрема? А жодним чином. Вся їхня риторика, як і їхні дії цілком вкладаються у ту загальну лінію поведінки на розхитування ситуації, яку проводить нині екс-«регіонал» (хоча колишніх «регіоналів» не буває) Григорій Калетнік.

А поміркуйте самі. Його син Ігор – у розшуку Генпрокуратурою (переховується у Криму), племінниця – комуністка Оксана Калетник – під підозрою СБУ у сепаратизмі та фінансуванні тероризму. Самого Калетніка теж прижали відповідні органи. Ось він і намагається за будь-що дестабілізувати ситуацію бодай на Вінниччині. Допомагає йому у цій справі – «Свобода», з якою у Григорія є чималі спільні інтереси в аграрному секторі (хто не вірить – нехай задасть у пошук в Інтернеті два прізвища – «Калетнік» і «Швайка»).

Тому й ведуть усі ниточки цієї ганебної історії персонально до Калетніка.
Може саме з цієї причини Редько ляпнула те, що подумала – «Смерть нації!»
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.