Навіщо Щербаківська руйнує коаліційну більшість у Верховній Раді

9 декабря 2014, 19:04
0
45
Навіщо Щербаківська руйнує коаліційну більшість у Верховній Раді

Навіщо Щербаківська руйнує коаліційну більшість у Верховній Раді

Захоплене приміщення ОДА, розірваний портрет Президента України, створення самопроголошеної Ради Майдану, яка заявила про перейняття усіх владних повноважень на теренах області, «обрання» декількома десятками невідомих осіб «народного губернатора».

Все це Луганськ навесні 2014 року? Захоплений бойовиками Гіркіна Слов’янськ? Ні. Це Вінниця. Один з центрів Революції Гідності ще рік тому.

Голова Вінницької обласної ради, обраний за списками «Батьківщини» Сергій Свитко, намагаючись за будь що зберегти власне чиновницьке крісло, повів заздалегідь звезених бойовиків на штурм обласної адміністрації. «Мирних протестувальників», які створили чудову картинку для російських ЗМІ, звезли, як уже зрозуміло, по партійній лінії «Свободи» та «Батьківщини». Що ж рухало цими партіями, які були в центрі події на Євромайдані, а 6 грудня в один день зрадили тому, за що стояв Майдан – протидії свавіллю?

«Свободу» зрозуміти можна. Партія не потрапила до парламенту, тому її конче необхідно повертати увагу до власної діяльності і так підмоченої істеричними витівками Фаріон та Ко.

А ось як зрозуміти «Батьківщину»?… Партія Юлії Тимошенко нібито увійшла до складу коаліції, представники «Батьківщини» увійшли до виконавчої влади та складу Уряду, та й сама Тимошенко не настільки наївна, щоб мовчки спостерігати за витівками своєї підлеглої – Людмили Щербаківської, яка увійшла до складу сепаратистської «ради майдану».

Висновків напрошується два. 1). Щербаківська свідомо і цинічно «підставила» Юлію Тимошенко, щоб «Батьківщину» видалили з коаліції та позбавили квот в Кабміні. При цьому Щербаківська отримали з невизначених джерел такі компенсації, які дозволяють їй не турбуватися за власну подальшу долю. 2) Щербаківська виконує настанови Тимошенко і свідомо розхитує ситуацію в області. Далі Тимошенко планує очолити виступи проти влади в усій Україні.

Розуміє у такому випадку Тимошенко, що її діяльність – це удар у спину Україні, яка з останніх сил стримує ворога на східних кордонах? Розуміє. Але жага до влади сильніша.

Проте у це не хочеться вірити. Тому все ж припустимо, що Щербаківська вирішила свідомо унеможливити роботу «Батьківщини» в коаліційній більшості та Уряді.

Олександр Кочетков

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.