Як за всіх вінничан «розписується» кілька політиків?

9 декабря 2014, 10:26
0
54

Резолюція, яку вчора оголосив зі сцени Майдану Сергій Мельничук, була представлена, як рішення прийняте всією громадськістю. Але давайте подивимося на склад учасників цієї «робочої групи».

Перш за все, в ній як мінімум три представники партії «Батьківщина» - Людмила Щербаківська, Януарій Шостак та Ірина Нагірняк. Сергій Свитко, який формально представлявся як голова обласної ради, нагадаємо, теж є депутатом фракції «Батьківщина».

Зі сторони «Свободи» було як мінімум два представники. 

Тож чи можна вважати рішенням громадськості рішення політичних сил разом з активістами, які їм «співчувають»? Єдиний присутній серед «робочої групи» представник адміністрації не погодився підписувати це так зване рішення. Окремо він наголосив, що неправильно і незаконно вважати винним в подіях, що сталися 6 грудня у Вінниці, виключно лише голову обласної адміністрації Анатолія Олійника. Він неодноразово наголошував, що потрібно внести й відповідальність за події голови ради Сергія Свитка.

Представники депутатів фракцій з обласної ради були, по суті, тільки від фракції «Батьківщина». Стосовно інших партій - жодного представника політичних сил, яких обрали самі вінничани, не було у складі «робочої групи».

Також варто зазначити, що ті представники громадськості, які не підтримали мітингуючих 6 грудня та хотіли потрапити на засідання «робочої групи» були просто не допущені на засідання (були виштовхані) через свої протилежні погляди.

Рішення ж тисяч вінничан, які прийшли вчора на майдан Небесної Сотні із закликом недопущення створення Вінницької народної республіки та розхитування ситуації в регіоні, не було враховано жодним чином. Тож про яке рішення громадськості можна говорити, якщо за вінничан «розписується» купка політичних активістів?

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.