Вінниця піднімається проти сепаратистів, які захопили ОДА!

6 декабря 2014, 13:37
0
141

Збір на 17:00 перед ОДА

Російські ЗМІ переможно трублять про те, що у Вінниці відкрився другий фронт проти української влади та Майдану. Владу скинуто, в документах, які регулювали територіальну оборону на придністровському напрямку та поставки допомоги військовикам в АТО хазяйнують агенти ФСБ.

Прикриваючись надуманим приводом відставки голови обласної ради Свитка, головний «регіонал» області Сергій Татусяк звіз до Вінниці 12 автобусів з підготовленими бойовиками та «тітушками». Зім’явши нечисельний міліцейський кордон, сепаратисти захопили приміщення ОДА і готують до проголошення Вінницької Народної Республіки.

На даний момент у соціальних мережах, на форумах, у приватних розмовах по телефону вінничани готуються захищати Вінницю від сепаратистів, які маскуються під «активістів». Представники громадських організацій, волонтери, бійці з територіального батальйону та «айдарівці», які прибули до Вінниці на ротацію готуються вийти о 17:00 до будинку ОДА, щоб винести звідси кремлівських посіпак.

Приходьте самі та передайте іншим! 

Або ми знесемо «регіоналівських» найманців, або загинемо у боротьбі за волю України.

Вінниця вставай!

Слава Україні!
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.