Перед сесією обласної ради «айдарівці» вирішили навідатися у гості до Татусяка

4 декабря 2014, 13:26
0
67
Перед сесією обласної ради «айдарівці» вирішили навідатися у гості до Татусяка

Перед сесією обласної ради «айдарівці» вирішили навідатися у гості до Татусяка

Поведінка колишнього керівника Партії Регіонів у Вінницькій області Сергія Татусяка, який шляхом хитросплетення інтриг зумів підкорити своїй волі чинного голову обласної ради Сергія Свитка перейшла всі межі людської гідності, а «слава» про неприродній союз ригів і екс-майданівця, яка щодня шириться інтернетом дійшла аж до буремного Сходу.

 Татусяк водить Свитка по заходам, які влаштовують підконтрольні йому структури, вихваляє у власних ЗМІ, сприяє у створенні вигляду того, що голова обласної ради займається бурхливою діяльністю та контролює процеси в області.

У вдячність за це Свитко: а) пальцем не торкнув жодного чиновника, який відноситься до кола Татусяка (і це на тлі масової «люстраційної» кампанії); б) зберіг за татусяковськими громадськими організаціями доступ до бюджетних коштів; в) вигороджує головного екс-«регіонала» від справедливого покарання.

Останнє – найбільш цинічно і зухвало. Це Татусяк організовував поїздки вінницьких «тітушок» до Києва. Це Татусяк гуртував Партію Регіонів перед вирішальною битвою у лютому 2014 року. Це Татусяк ставив палки у колеса активістам, які намагалися притягти до відповідальності усіх казнокрадів та хабарників.

Татусяк взяв під повний контроль безвільного Свитка. Перепвнило чашу терпіння людей і наступна новина, що саме Татусяк збирає та обдзвонює ті тушок партії регіонів, які їздили на Антимайдан у Київ, для того щоб притягнути їх на сесію у Вінницю, і навіть виділив на це 1 мільйон гривень.

Як стало відомо, група бійців з батальйону «Айдар», збираються у п’ятницю навідатися до Татусяка у гості за адресою: Вінниця, Соборна, 85, де розташований офіс пана Татусяка. Саме у цей день відбудеться позачергова сесія Вінницької обласної ради, на якій Татусяк зробить останню відчайдушну спробу зберегти крісло під своєю маріонеткою.

Сподіваємося, спілкування пройде у дружній, конструктивній обстановці, і всі сторони діалогу зроблять відповідні висновки.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.