Вінницькі «письменники» вступилися за Свитка

1 декабря 2014, 21:13
0
31

«Выражаем свой гневный, решительный протест…» Вінницькі «письменники» вступилися за Свитка

1 грудня у приміщенні обкому комсомолу, тобто, перепрошуємо, товариства «Україна-Польща-Німеччина» відбулося зібрання деяких членів Вінницької обласної організації Національної спілки письменників України, лейтмотивом якого було висловлення підтримки Сергію Свитку у його відчайдушних намаганнях вчепитися за крісло голови обласної ради. Яке (крісло) зі страшною швидкістю з-під Свитка уходить.

 У цьому факті, звісно, можна відшукати багато символічних ознак, які людей навіть далеких від політики мають потішати.Тим часом в соцмережах вінничани, або обурюються такому факту неприроднього звязку регіоналів-рухівців, або відверто глузують

 

Наприклад те, що вигодувані за часів Радянської влади співці Леніна та Партії, які нині об’єдналися у Спілку письменників, висловилися на підтримку голови Народного Руху України, який вони самі й цькували у ті роки, коли він хоч щось з себе являв.

 Або те, що братній союз «регіонала» Татусяка (а саме йому належить будівля, у якій розміщується «Україна-Польща-Німеччина» – перейшла «у спадок» від комсомолу) та Свитка є абсолютно неприроднім навіть з точки зору пересічних людей. І хто-то, а «письменники» мали б це розуміти.

 Чи те, що надто очевидним стає той факт, що втративши останню опору у середовищі депутатського корпусу (крім Татусяка) Свитко не гребує уже жодними методами, аби привернути увагу до своєї персони та продемонструвати власну корисність.

 Проте основний символ абсурду того, що відбулося за адресою Соборна, 85 в іншому. «Письменники», які за радянських часів навчилися єдиному способу вираження громадянської позиції – огульному осуду, самі того не розуміючи, забили останній цвях у труну політичної кар’єри Сергія Свитка.

 Річ у тому, що усі (!) починання, у яких брали участь доморощені палацові поети, які отримували зарплату та гонорари виключно за милостю мешканців владних кабінетів, закінчувалися крахом. Критикували Рух і боротьбу за Незалежність – отримали вільну Україну. Ганили Помаранчеву революція – справа закінчилася поваленням «кучмівського» режиму. Співали осанни Януковичу – той втік у невідомому напрямку.

 Здається, це був останній дзвоник для пана Свитка. Уже навіть і не попереджувальний.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.