Свитко почав дерибан бізнесу

24 ноября 2014, 11:09
0
45
Свитко почав дерибан бізнесу

Мова йде про можновладця, який показав всім свою неспроможність керувати не лише областю, він навіть обласну сесію не в змозі провести.

Згадаймо останню сесію та істеричну заяву Свитка, що депутати блокують роботу і він буде скаржитись Президенту. А чи задумувався пан Свитко, що у цей день також відбувалось обласне святкування Дня працівників сільського господарства – захід, на який були запрошені люди з усієї області у т.ч. до нагород і відзначення були представлені і очільники районів, і керівники господарств, які є депутатами облради. Навіть, якщо він хотів провести сесію до початку святкувань, то як можна провести сесію за 45 хвилин?!

Це ще раз підтверджує не лише непрофесіоналізм і брак досвіду управлінця нового очільника облради, а й, навіть, нехтування та неповагу до людей села – аграріїв, які працюють на землі і забезпечують продовольчу безпеку держави у такий складний для країни час.

Як йдеться у публікації «Сутінки Свитка» - http://blogs.korrespondent.net/blog/politics/3444805/ на засідання позачергової сесії Вінницької обласної ради прийшли лише 40 депутатів із 132. Засідання не відбулось.

Депутати не хочуть працювати в раді під орудою нинішнього голови – Сергія Свитка, кажуть прибулі на сесію у кулуарах, але не реєструються. Свитко ж все списує на підступи опонентів.

У зриві сесії, на думку голови обласної ради, винні колишні «регіонали». Але іронія долі полягає в тому, що їх, серед зареєстрованих на пленарне засідання було найбільше. На сесію не прийшли всі однофракційці Свитка – депутати від «Батьківщини». Решта фракцій та позафракційні депутати проігнорували засідання позачергової сесії. Вони говорять: досить скликати позачергові сесії, якщо голова боїться скликати(чергових засідань Вінницької обласної ради не відбувалося понад чверть року).

Депутати вважають, що у Свитка - нульовий авторитет в суспільстві, і в Вінницькій обласній раді. Тому, якщо б він зібрав чергову сесію, то перше питання, яке б винесли депутати, було б питання відставки очільника ради. Депутати в один голос кажуть про його некомпетентність і невідповідність займаній посаді. Вказують на безглузді помилки в його діяльності, аматорство у підходах із керівництва радою. На неспроможності навіть скликати і організувати сесію і т. д.

Ну поганий організатор, з ким не буває, виправиться, навчиться. Треба час. Це люди пробачать. Але чи пробачать Свитку те, що не встиг він посісти таку посаду, як зразу забув про критику своїх попередників у розкраданні державного майна, і підняв свою заробітну плату на 80%. Так швидко він оцінив свою роботу. Нечуване нахабство і досі продовжується. Голова облради вже кілька місяців не може вирішити питання з чисельністю апарату облради. Не дивлячись на заклики громадських організацій, засобів масової інформації, він і досі має 2 заступники і апарат у двічі більший, ніж був до цього. Навіщо йому стільки людей?! Напевно тому, що на останній сесії, яка з тріском провалилась, найбільше горлопанили у сесійній залі саме працівники апарату ради, які не є депутатами.

В умовах, коли державні кошти економлять на харчуванні дітей у школах, матерях-героїнях, як пояснити бажання розкошувати очільника облради?!

Прикриваючись Майданом, патріотизмом і підтримкою громадських організацій, Свитко «вижимає» із своєї посади все можливе. Але ця передмова, як кажуть у народі, лише квіточки.

Подейкують, що Свитко серйозно вирішив взятися за бізнес, заради покращення свого матеріального стану. Ну як тут його не зрозуміти – такі можливості перед ним відкрились, ще й повна безкарність. Ну подивимось чи довго це терпітиме простий люд і чи не боїться народного гніву псевдо патріот.

Давайте пригадаємо гучні заяви на сайті облради, що Свитко подав до прокуратури на керівництво Погребищенського молокозаводу щодо заборгованості по зарплаті. Що це – бажання допомогти простим робітникам чи показ своїх нових можливостей на такій лакомій посаді?! І це Вам не комунальні заклади – лікарні, з якими так нашумів Свитко. Там можна взяти кошти за призначення на посаду головного лікаря. А приватні підприємства такого масштабу – це десятки мільйонів доларів – куш непоганий. Прилякати, щоб потім їм змінити кришу і - відкати твої. Не мудру схему почав втілювати в життя Свитко.

Ця тема для Свитка не нова. Він вже не перший рік займається такими справами. Пригадайте тільки гучний скандал із виділенням землі під будівництво насіннєвого заводу фірми «Монсанто» у районі старого аеропорту м. Вінниці. Вартість проекту коштувала 50 млн.$. Проте всім відома фірма знала, що ніхто не згодиться виділити їй землі у межах обласного центру, бо вони працюють із високотоксичними відходами. У Європі відмовляються від такого виробництва, бо шкоду екології від таких заводів можна порівняти лише з масштабами хімічного заводу.

Проте активним лобістом виділення земель під будівництво такого шкідливого виробництва був саме Свитко. Він бігав у кабінети губернатора-регіонала Мовчана, Гройсмана, начальників управлінь і вмовляв виділити землю. Ще б пак, подейкують, що премію йому пообіцяли 1,5-2 млн.$. Чи не знав кандидат сільськогосподарських наук про шкоду, яку може нанести такий завод екології та здоров’ю жителів обласного центру?! Знав, ба більше, банальне бажання наживи і збагачення взяло гору.

Так і тепер із молокозаводом, не стільки захотів вирішити питання, скільки просто поживитись.

Фальш завжди видно, люди швидко її бачать. Тому й такий низький рівень довіри до Свитка. Хочеться пригадати таким лже чиновникам слова українського Кобзаря: «Схаменіться, бо лихо Вам буде!». Схоже, таки чергова сесія стане останньою для Свитка, який так боїться втратити свою прибуткову посаду. Далі будуть висвітлені інші факти журналістського розслідування діяльності Свитка.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.