Законодавчі та практичні аспекти роботи журналістів в предвиборчій період

9 октября 2014, 12:39
0
9

25-26 вересня 2014 року у місті Київ відбувся тренінг

25-26 вересня 2014 року у місті Київ відбувся тренінг "Законодавчі та практичні аспекти роботи журналістів в предвиборчій період". в рамках проекту «Навчання із прав людини для журналістів зі Східної України» за підтримки Генерального консульства Німеччини в Донецьку, який реалізує ДГО «Альянс».
Після бесіди з коордінаторкою проекту - Ганной Щетініною, так і напрошується висновок, що цей проект є чимось на зразок «швидкої допомоги» для журналістів, який допоможе їм працювати максимально професійно в посткризових і постконфліктних ситуаціях. Участь у заході взяло понад 15 журналістів за Східної України.
Під керівництвом фахівців, учасники тренінгу дізнаються про специфіку роботи редакції і журналістів під час виборів, а також підготуються до висвітлення виборів за журналістськими стандартами.  Участь у тренінгу надало можливість ознайомитися з новим законом про вибори, набути навички висвітлення опитувань громадської думки, екзит-полів. А також отримати знання, як правильно інформувати населення про: особливості виборчої системи в Україні в 2014 році; процес формування виборчих комісій; висування кандидатів; процес організації підрахунку голосів; вибори на окупованих територіях;  відмінності між поняттями «Інформування виборців та агітація»; використання та особливості діяльності ЗМІ на виборах.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.