Прийшов час змінити владу

7 октября 2014, 14:54
0
36

Вибори! Ми повинні були змінити владу. Ми зробили це!

Вибори! Ми повинні були змінити владу. Ми зробили це! Останній крок – зміна депутатів. Та зміна повинна бути якісної, депутатами не повинні стать ті, хто багато разів мав можливість бути представником народу, та не використав це, або використовував нас, виборців в особистих інтересах. Гірко спостерігати за прагненням регіоналів остатися во влади. Люди, повністю втратили довіру виборців, роблять все, щоб залишитися біля годівниці влади і мати парасольку недоторканності - депутатський мандат. Вони що не розуміють, що їх час минув? Пішло безповоротно. Беріть лопати і йдіть країну відновлювати, так і хочеться сказати бачачи знайомі прізвища кандидатів.

Часу залишилося дуже мало, а кандидатів багато. Сьогодні прийшов час інших людей, які будуть представляти наші інтереси мають люди, які дійсно показали себе борцями і захисниками України. Наприклад, такий як Валентин Лихоліт. А чому ні? Патріот, пройшов Афганську війну і зараз захищає нашу країну. Саме він керував «айдарівцамі», коли вони звільняли Щастя від сепаратистів. Саме він, отримавши поранення в бою за Металіст повернувся в своїм побратимам, як тільки лікарі поставили його на ноги. Хіба це негідно нашої поваги і довіри? Однозначно так! Навіщо нам черговий кнопкодав, який буде збільшувати свій добробут, проштовхувати СВОЇ, а не наші інтереси? Так, нам, виборцям будуть розповідати красиві програми, які кандидати будуть реалізовувати, потрапивши у владу. Але хто їм заважав це робити раніше? Влаштовуватимуть концерти і ранки, розносити продуктові набори і купу різної агітаційної паперу. Чи потрібні нам такі представники? Гадаю, нам потрібні нові обличчя в раді, гідні нашої поваги і довіри!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Общество,кандидаты
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.