Солейко і Сітарський: «танці на крові»?

3 октября 2014, 13:24
0
44

Незважаючи не перемир’я, наприкінці вересня – на початку жовтня тривають запеклі бої за Донецький аеродром. Ллється кров українських Героїв.

У селах Вінницького району, зокрема, у Стрижавці, лунають веселі пісеньки на звітних концертах, а головним героєм цього дійства є кандидат у народні депутати від «Батьківщини» Наталія Солейко.

Спробуємо поєднати ці факти. Смертельний бой і кандидатське шоу з танцями. Не вдається.

А, тим не менш, факти реальні.

Незважаючи на категоричну заборону від обласної влади щодо усіх розважальних заходах у той час, коли в країні йде неоголошена війна, голова Вінницької районної ради від тієї ж «Батьківщини» – Сергій Сітарський організував веселе турне «звітних концертів», перед якими (або після) з промовами на свою честь виступає сам Сітарський, який є кандидатом у 12 виборчому окрузі та його однопартійка – Солейко, яка балотується в 11 окрузі.

Бадьорі частівки не можуть перекрити самовихваляння кандидатів, які рекламують себе на виборах. І байдуже тим політикам, що в сотнях українських сімей траур за загиблими родичами.

Сором і ганьба.

Але не лише сором. Слід вживати й більш рішучих заходів, щоб приборкати знахабнілих тимошенківців, які понад усе прагнуть здобути депутатський мандат.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.