Кандидат в нардепи дурив вінничан, а обласна влада прикривала

2 октября 2014, 21:33
0
33

Кого підставила зуступник голови облради Наталія Солейко, коли приховала довідку про липову інвалідність?

Адже цю довідку вона зробила для того, щоб уникнути кримінальної відповідальності за лікарську недбалість та смертельні випадки лікування пацієнтів. Хто її прикриває?

Справа в тому, що кожна людина, яка претендує на посаду чиновника повинна пройти спецперевірку, в тому числі й медичну. Пані Солейко її пройшла, адже Свитко призначив її своїм замом. Але хто сяде на лаву підсудних за посадовий злочин? Свитко і Солейко? Відкупляться. Під удар попадуть ті прості лікарі, яких нагнули для потрібної довідку. А те, що Свитко вчинив злочин - питання доведене. Адже при прийомі на роботу він мав би звернутися до медичної експертизи - такий порядок. Але він знав, що це робити не потрібно.

Бо попереду грошовита та прибуткова справа, з подачі Солейко - "люстрація". Цікаво, чи має право бути обласним депутатом пані Солейко. Вже мовчу про народного депутата. В будь-якій європейській країні такий чиновник-брехун пішов би одразу у відставку, а наша пані без жодних докорів сумління балотується у Верховну Раду.

Шановні вінничани! Не дозволимо себе обдурювати й далі, ці аферисти заслужили тільки одного - народної люстрації! Сміттєві баки напоготові!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.