Навіщо вінничанам депутат брехун?

2 октября 2014, 13:14
0
44

Наталя Солейко стала заступником голови Вінницької обласної ради незаконно. Її призначеня було компромісом між амбіціями голови вінницької «Батьківщини» і інтересами регіоналів.

У лютому 2014 року, сталася зміна обласної влади, після декількох днів утримання приміщення ОДА та Вінницької обласної ради «лицями не подільської зовнішності» (так тодішній губернатор-регіонал Іван Мовчан назвав протестуючих).

 Першого лютого відбулась сесія Вінницької облради Солейко зайняла місце Медведєва в керівництві Вінницької облради. А перший день лютого став останнім днем роботи Юрія Медведєва на посаді заступника голови Вінницької облради. Проголосувавши за його відставку, депутати Вінницької облради швидко знайшли йому заміну в особі депутата від фракції «Батьківщина» Наталії Солейко.

 Це стало результатом виконання домовленостей губернатора Івана Мовчана із опозицією та представниками Народної ради Вінниччини.

 Цю кандидатуру посиленно на Народній раді лобіювала шефиня вінницької «Бальківщини» Людмила Щербаківська. У неї ж планка була вищою. Вона вже мріяла про зручне крісло голови ОДА. Яке дало б їй доступ до бюджетних коштів та адмінресурсу. Що практично забезпечило б її проходження у парламент по будь якому мажоритарному округу. Добре, що мрії Щербаківської не виповнилися.

 За кандидатуру Солейко не голосувала тоді новостворена група «Совість України», яка представляє в облраді інтереси мера Вінниці Володимира Гройсмана. Солейко стала заступником голови (тоді ще Сергія Татусяка) з порушеннями регламенту і процедури виборів «За» Солейко віддали свої голоси 67 депутатів, 7 – були проти. Хоча багато хто з депутатів зазначав, що ці цифри притягнуті зі стелі. Бо апаратура для голосування не працювала у сесійній залі, а депутатських рук, піднятих «за» Солейко, тоді ніхто не рахував достеменно.  

 Мало того, як з’ясувалося нещодавно, Наталя Солейко не мала права займати посаду заступника голови через те, що є непрацездатним інвалідом ІІ групи. І їй протипоказані фізичні та моральні навантаження.

Гучним посадовим скандалом супроводжувалося 26 вересня засідання президії Вінницької обласної ради. Спочатку керівники облради та члени президії ніяк не могли домовитися, чи проводити сьогодні засідання, а потім з’ясувався взагалі кричущий факт - заступниця голови облради Наталія Солейко вже давно є інвалідом ІІ-ї групи та через значну втрату працездатності вона не може займати цю посаду.

Цю резонансну новину повідомив депутат облради Юрій Яремчук, який отримав відповідь з Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи на свій депутатський запит.

«… за результатами огляду обласною МСЕК №1 громадянку Солейко Наталію Петрівну, 1952 року народження, мешканку м.Вінниці… визнано інвалідом ІІ групи загального захворювання, безтерміново», - йдеться у листі МСЕК.

«Враховуючи значний ступінь стійкої втрати працездатності (ІІ група інвалідності) вважаємо, що Солейко Наталія Петрівна за станом здоров’я не може виконувати свої функціональні обов’язки…», - зазначили в МСЕК.

До цих пір голова Вінницької обласної ради Сергій Свитко не звільнив Наталю Солейко. Тим більше, що вона зараз зайнята іншими справами - балотується від партії «Батьківщина» до Верховної Ради по мажоритарному округу №11 (західна частина Вінниці й Вінницького району). А вона навіть не пішла у відпустку. На що розраховує Налаля Солейко?

Хіба за неї, «хвору» людину проголосують вінничани? Навряд чи їй вдасться накидати локшини на вуха виборців Вінниці і району та протиснутися у парламент.

«Хворий» і нібито «немічний» депутат вінничанам точно не потрібний, особливо коли він вже довгі роки обманює виборців.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.