Кінець «Свободи» і каюк «Батьківщини»

17 сентября 2014, 21:45
2
92

Деякі вінницькі політики пролітають над Радою, мов «фанера над Парижем». Разом з їхніми політичними силами. І на «шубки» доведеться заробляти не пальцем для голосування, а іншими місцями.

Днями у мережі Facebook пройшло цікаве обговорення політичних перспектив «Батьківщини» і голови Вінницької організації цієї партії Людмили Щербаківської. Приводом обговорення стало внесення Щербаківської до виборчого списку партії, під номером 35. На минулих виборах вона була у другій сотні претендентів.

А найцікавіше те, що обговорювали це вінницькі журналістки і громадські діячки. Що додає, як розумієте, пікантності процесу.

Почали панянки обговорення з перспектив партії «Батьківщина», перейшли потім на особистості Тимошенко і Щербаківської. Потім по звинувачували одна одну у «джинсі», побідкалися, як нині тяжко жити у світі. Завершили ж передачею ексклюзивних рецептів: «як і чим можна заробити на норкову шубу».

Але річ не у тому. Одна із активних учасниць дискусії, директор інформаційного департаменту міськради Аліса Мисловська у обговоренні сказала таку фразу:

«К "очищенным рядам" политической силы - 35 номер в списке более чем красноречиво говорит о том, кого избирателям предлагают под видом честных политиков. Только за последние пять месяцев: скандал с трудоустройством дочки и зятя + "чернуха" на президентских выборах (я более, чем уверена, что стратегия ведения компании на выборах в парламент будет основана именно на чернухе, которая уже второй месяц валит изо всех щелей). И при этом именно эта политическая сила хвасталась о проведенной люстрации в своих рядах. Правда хвасталась только на биг-бордах (и, возможно, не только в Виннице), а на деле - вот он 35 номер списка. Я не хочу, чтобы меня считали подопытным электоральным кроликом».

(Дискусія велася переважно російською мовою)


Аліса Мисловська не називає: хто ж йде в Раду під №35 від «Батьківщини». Це Людмила Щербаківська. Відома політична інтриганка.

Але пані Мисловська даремно бідкається. За останніми опитуваннями,оприлюдненими 15 вересня (коли дискусія вже завершилася) СОЦІСу , стало ясно, що пані Щербаківська у парламент не пройде. І з надією заробити на шубку пальцем для голосування, за рахунок платників податків, Щербаківській доведеться розпрощатися. Доведеться заробляти іншими місцями…

От дивіться:до майбутньої Верховної Ради проходять п’ять політичних сил – Блок Петра Порошенка (45,7%), Радикальна партія Олега Ляшка (13,7%), "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка (8,1%), ВО "Батьківщина" (8,1%) та "Народний фронт" (5,6%).

Розшифровуючи це повідомлення можна сказати: по списку «Батьківщини» до ВРУ проходить аж 19 депутатів максимум. Це при тому, що ротації депутатів не буде. «Батьківщина» навряд чи може розраховувати на місця в уряді, керівництві НБУ, СБУ та інших впливових державних установ.

Тепер про «Свободу». Вінницький функціонер цієї політ сили Роман Марійчак опублікував пафосний пост уFacebook.

«Вінницькі свободівці у списку партії на позачергових виборах до ВР 26 жовтня 2014 року.
27.Олексій Фурман
85.Володимир Базелюк
109. Валентин Воліковський - голова Чечельницької РО партії
136.Валерій Скрипченко
162. Віктор Сторожук - голова Барської РО партії
214.Леся Леськів- голова Немирівської РО партії».

Цим він, напевне, намагався мобілізувати свій електорат. Але якщо «Свобода» пройде у Раду, набравши 5%, то Олексій Фурман точно не стане депутатом. Бо за даними останього опитування партія отримає лиш 12 «списочників». Розуміючи це, Марійчак обмовився за Фрейдом:

«Жаль, що немає кандидатів-мажоритарників від "Свободи" на Вінниччині».

Ніби хтось їм заважав висунути їх від своєї політичної сили.


Так що про халявні шубки за рахунок платників податків Щербаківській з «Батьківщини» і «Свободі» доведеться забути…

І у підсумку. До чого слід готуватися виборцям? В погоні за електоратом і «Батьківщина», і «Свобода» розпочнуть розгнуздану «чорну» кампанію. Лайно на опонентів потече зі всіх дір на кшталт «Тарасової правди», «Подолії бест» та інших.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.