ВО «Батьківщина» використовує війну як масштабну піар-акцію

17 сентября 2014, 08:48
1
307
ВО «Батьківщина» використовує війну як масштабну піар-акцію
На відміну від інших, Василь Тимофійович під гіпнозом Лідера увійшов у стан потьмареної свідомості

Головний інквізитор на Тернопільщині Василь Деревляний не встигає «витирати кров із сокири відплати».

Для потрапляння до нового скликання парламенту активісти ВО «Батьківщина» Тернопілля та й всієї України на чолі з ЛедіЮ готові використовувати будь-які засоби. У хід йдуть сотні білбордів із загальноприйнятими гаслами типу «Україна переможе» (тільки в Тернополі їх вже 16, а за межами, в самих дорогих місцях попри траси – десятки), внутрішньопартійні склоки, репресії, що виносяться на суд громадськості з екранів телевізорів та на шпальтах газет. Лише в нашій області таких показових репресій не перерахувати, головний інквізитор Василь Деревляний не встигає «витирати кров із сокири відплати».

Але самий підлий спосіб серед спроб залишитися у владі – гра на патріотичних почуттях і страхах українців, коли ВО «Батьківщина» використовує війну як масштабну піар-акцію. Тут проявляється і дволикість цієї партії, набрана, звичайно, від її лідера: радить сідати за стіл переговорів, не уточнюючи, втім, з ким їх вести, проявляє активність на основі звільнення заручників, не беручи, втім, участі в самому звільненні, критикує дії української армії і, замість фінансової підтримки, витрачається на саморекламу (мінімальне замовлення білбордів – 10 шт. по 2000 грн. на місяць. Це 3 бронежилети. А таких замовлень десятки). З іншого боку, навпаки, гучно викриває всіх і вся в недостатній підтримці армії, категорично виступає за введення воєнного стану, не розібравшись, втім, які наслідки від цього будуть для країни, і готова тотально, причому, навряд чи, не одноосібно, знищувати терористів - правда, в зону АТО їздить, щоб зробити красиву фотографію ледве не в ліжку з тими ж сепаратистами.

Щодо підлості та грі на почуттях українців. Як зазначив відомий політолог Павло Нусс, з точки зору моральної етики, всіх норм демократій порушником № 1 на виборах є партія Тимошенко «Батьківщина», яка заради власного піару запропонувала очолити свій виборчій список людині, яка перебуває в російському полоні, у якої шанси були і є стати національним героєм, прапором демократій та свобод, і вже зараз, вона, не впевнений що за власним бажанням, стала партійним діячем, політиком, членом команди Тимошенко. Складається враження, що заради піару ЛедіЮ готова була внести до списку і когось із загиблих Героїв, просто вчасно зупинив хтось з близького оточення.

Питання, котре буде вивчатися не одним блогером і не на одному політичному ток-шоу – в який спосіб ЛедіЮ вдалося отримати заяву від Наді Савченко на вступ до лав партії та ще й відзняти на відео її публічне звернення? Враховуючи дух КДБ, котрий повністю заполонив Росію, це не можливо було зробити без «благословення» царя всєя Русі…

Якщо чисто з логічних міркувань, відкинувши непритаманні героям цієї статті морально-етичні принципи, то Партія і Лідер зрозуміли, що своїми обличчями вони вже «не наторгують». Тому, знайшли іншу особу – досить популярну, морально не заплямовану, і повністю далеку від політики, тобто легко маніпульовану.

На завершення – думки вслух. Якщо Юлія Володимирівна так свято вірить у власну перемогу, так обожнює героїв війни на Сході, то чому вона не записала себе, скажімо, на 50-ту позицію в списках ВО «Батьківщина», а перші 49 не віддала справжнім Героям України, живим і пораненим? «Перший раз за всю історію участі партії у виборах я не піду номером 1. Я уступаю цей номер тій людині, яка не просто гідна цього номера», - каже ЛедіЮ. Власне «Я» не те, що зашкалює, - воно вийшло за рамки сприйняття Юлією Володимирівною дійсності. Решта однопартійців, з якими йшла на барикади політичної боротьби не один рік і які готові на все заради своєї Месії – ніщо і ніхто і звати їх ніяк…

Схожі месійні та меркантильні переконання притаманні і місцевому баскаку ЛедіЮ – Василю Деревляному, котрий, заради виборювання для себе, любимого, прохідного місця, решту однопартійців з Тернопільщини «запхав» на кінець «воїнства» або, взагалі, домігся виключення зі списку…

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Тернопіль,Юлія Тимошенко,ВО "Батьківщина"
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.