Свитко нишком вирішує власні справи

12 сентября 2014, 15:40
0
18

Свитко нишком вирішує власні справи

Як свідчить офіційний сайт обласної ради, пан Свитко похапцем підписав розпорядження від 09.09 2014 про призначення нового головного лікаря дитячої клінічної лікарні Василя Паненка, і уже встиг представити його колективу.


Додаткової інтриги ситуації додає той факт, що цього ж дня на 16 годину призначено засідання суду за скаргою Тетяна Антонець, яка висловила незгоду із власним звільненням з цієї посади.


Тобто Свитко, який уже програв низку судів після того, як без підготовки та розуміння – що і як слід робити – почав кампанію «люстрації» головних лікарів області, вирішив не чекати на чергову поразку, і рейдерським способом захопив кабінет головного дитячого лікаря області, поставивши туди свою людину.


Жодного погодження з виконавчою владою, як це передбачає чинне законодавство, як уже зрозуміло, Свитко не здійснював.


При цьому вражає наївна хитрість голови обласної ради. Дочекавшись, поки голова ОДА буде на закритій нараді Уряду, Свитко вдався до чергової авантюри. Бо станом на сьогодні на сайті обласної адміністрації Паненко числиться заступником начальника управління охорони здоров’я ОДА та начальником управління лікувально-профілактичної допомоги населенню – тобто фактично дерслужбовець. І у випадку, якщо даним інцидентом всерйоз займеться прокуратура, то Свитко програє ще одну справу?


По-людські, звісно, шкода колись популярного одного з лідерів вінницького Майдану, який не зумів налагодити елементарну роботу всередині депутатського корпусу обласної ради та злагоджено працювати з виконавчою владою.


Однак з точки зору національних інтересів України, яка відчайдушно бореться за власне існування, таких дрібних капосників як Свитко допускати до посад рівня голови обласної ради просто неможна.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.