Цинізм і популізм «Батьківщини» зашкалює.

12 сентября 2014, 14:44
5
85

Особливо, у виконанні тернопільського нардепа Володимира Бойка.

Поки ще народний депутат України Володимир Бойко на своїй сторінці у Facebook зробив черговий допис на стіні стосовно, начебто, своєї думки щодо нещодавно підписаних в Мінську Президентом України домовленостей. Традиційно, не вдумуючись в суть написаного, В.Бойко змавпував звернення Ю.Тимошенко, розміщене на сайті ВО «Батьківщина». Ну у випадку з ЛедіЮ все зрозуміло: «Баба Яга завжди проти», але щодо ж  нардепа, то складається враження, що в нього аж закипають мізки від роздратування та люті… Напевно, вміло грає роль, щоб попасти на прохідну позицію в списках «Батьківщини» на виборах у жовтні.

Але ж потрібно хоча б було прочитати сам текст протоколів про тимчасове перемир‘я на сході України.

 

1.     У тексті чергової бютівської популістської відозви зазначається, що в протоколі не існує вимоги відведення російських військ з території України, а це де-факто означає їх закріплення на нашій території. Читаємо п. 10 Протоколу – вивести незаконні збройні формування, військову техніку, а також бойовиків і найманців із території України.

2.     Ці протоколи є загрозливими для України, тому що в цих протоколах визнані невідомі формування - ЛНР, ДНР. Насправді протокол складено за участі Тристоронньої контактної групи у складі представників України, Російської Федерації і Організації з безпеки і співпраці в Європі (він, до речі, так і називається).

3.     ЛедіЮ і Ко підозрюють, що за цим протоколом стоїть перетворення частини України на Придністров‘я і здача території Донбасу. У протоколі зазначено, що на українсько-російському державному кордоні буде забезпечено постійний моніторинг і верифікацію з боку ОБСЄ зі створенням зони безпеки у прикордонних районах України і Російської Федерації. Усі памятають, що у випадку з Придністровям РФ виконувала ролі практично усіх сторін, що домовлялися про припинення вогню.

4.     Особливо потішила пропозиція БЮТ негайно поміняти вище керівництво міністерства оборони. Якщо треба, то Юлія Володимирівна запропонує сильні, гідні, дієздатні, ефективні кандидатури. Так думається, що мали на увазі саме Володимира Богдановича Бойка, - лише від його вигляду в гелмі та у бронежилеті всі незаконні бандформування саморозпустяться.

5.     Як завжди, не обійшлося без цинізму - «ми готові допомогти президенту управляти країною достатньо твердою рукою, з розумінням тактики і стратегії. Хаос на фронтах і в країні треба припиняти». Хто як не БЮТ на даний момент з подібними популістськими заявами допомагає робити цей хаос? Чи мав би місце такий популізм, якби в Юлії Володимирівни чи в когось з її оточення перебував би чоловік, батько, син чи брат в полоні в бойовиків, котрі вбивають полонених задля розваги? Чи, боронь Боже, хтось з названих добродіїв вже поховав близьку людину, вбиту на фронті?

Огидно читати подібні відозви та заяви, особливо, якщо їх розповсюджують народні депутати, котрі для перемоги палець об палець не вдарили…

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Тернопільська область,Юлія Тимошенко,ВО «Батьківщина»
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.