Свитко «пхає» на місце головного редактора обласної газети коханку Татусяка

11 сентября 2014, 12:54
1
150

Хто очолить офіційний друкований орган обласної влади?

У вересні закінчується контракт головреда обласної газети «Вінниччина» Любові Добринської, яка весь час перебування на посаді проводила політику максимального сприяння владі «регіоналів». Не відмовилася від цієї політики вона й сьогодні, люб’язно надаючи площу для публікацій команді екс-«регіонала» Сергія Татусяка.

Продовжувати контракт з нею звісно не будуть, адже одіозність даної особи зрозуміла навіть тим від кого залежатиме подальша доля обласного видання – керівництва обласної ради.

Проте постає запитання інше – хто очолить офіційний друкований орган обласної влади?

Сергій Свитко схиляється до кандидатури кореспондента «Укрінформу» – Наталії Журбенко, проте тут є декілька нюансів, які розкривають всю сутність нинішньої кадрової політики голови обласної ради. Журбенко – сусідка і, за неформальною інформацією, коханка попередника Свитка – Татусяка. Тільки цим можна пояснити той факт, що Журбенко, яка писати не вміє зовсім, ставала неодноразовим «журналістом року».

Зберігають повну лояльність до Татусяка й ті видання, куди надсилає кореспонденцію Журбенко, хоча інших «регіоналів» вони просто не сприймають.

Інтрига у тому, що призначати на посаду комунального підприємства має не голова обласної ради, а депутатський корпус під час сесії обласної ради. Свитко чітко це розуміє і, швидше за все, вдасться до чергової провокації з незаконним призначенням розчерком власної кулькової ручки.

Отже, стежимо за подіями у медіа-просторі Вінницької області. Якщо таке призначення станеться, чи навіть кандидатура Журбенко буде винесена на розгляд обласної ради, можна зробити остаточний висновок – Свитко і Татусяк остаточно з’єдналися у неприродному союзі Майдану і Антимайдану.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: політика,Сергій Татусяк
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.