На Тернопільщині в ВО «Батьківщина» залишилися одні політичні трупи

11 сентября 2014, 11:49
0
31

Вчора до новоствореної партії «Народний фронт» увійшли народні депутати з Тернопільщини: Михайло Апостол та Іван Стойко.

Вчора до новоствореної партії «Народний фронт» увійшли народні депутати з Тернопільщини: Михайло Апостол, якого раніше виключили із ВО Батьківщина та Іван Стойко, колишній голова Тернопільської облдержадміністрації, який раніше був у партії “За Україну”.

А що ж наші керівники обласного осередку – Василь Деревляний та Володимир Бойко?

Один з читачів Facebook на сторінці в Володимира Богдановича Олексій Андрійчук вміло підмітив: «Віднесіть Леді Ю у музей, там якраз у вітрині між СПУ та КПУ є вільне місце». Чому ж так впали рейтинги колись непереможної партії на Тернопільщині? По-перше, сам осередок перебуває у виключній та неоспоримій «власності» Василя Тимофійовича. Невідомо, як він міг настільки втертися в довіру до Юлії Володимирівни, однак, незважаючи на постійні звернення партактиву про порушення з боку В.Деревляного партійної дисципліни, викрадення коштів з каси, порушення законодавства, і таке інше, він по даний час залишається місцевим князьком «Батьківщини». 

Я замовив в недорогої, проте, незаангажованої львівської фірми «Соцінфоцентр» невеличке соцопитування, одним з питань якої є: «Чи віддасте Ви свій голос за ВО «Батьківщина» в жовтні і чи впливає на Ваші рішення під час голосування на виборах факт перебування на чолі обласного осередку «Батьківщини» Василя Деревляного?».  Методом інтерв’ю опитали 800 респондентів віком від 18 років. Помилка репрезентативності дослідження становить +/-2,4%. Ось результат – за ВО «Батьківщина» згідні віддати свої голоси аж 5,9 відсотків опитаних, однак, інші з числа тих, що у минулому голосували за цю партію (9,7 відсотків), зміну у своїх вподобаннях вказали саме поганих керівників ВО в області.

Ось, Юліє Володимирівно, порухайте чого вам вартує Василь Деревляний разом із своїм заступником, який нарешті зрозумів свій справжній рейтинг і зняв свою кандидатуру з виборів по мажоритарці. Всі прекрасно розуміють, що в 2012 році любий представник від обєднаної опозиції перемагав в нашій області. Голосували за Україну і проти Януковича.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Тернопільська область,Юлія Тимошенко,ВО Батьківщина
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.