Тернопільська і чернівецька «Батьківщини» - дві великі різниці.

28 августа 2014, 12:05
0
31

Участь Чернівецької обласної, міської, районних парторганізацій «Батьківщини» у допомозі буковинським бійцям в зоні АТО вражає.

Провів кілька днів на Буковині у приятелів. Зустрівся з колишніми однопартійцями з ВО «Батьківщина». Те, що роблять ці люди в себе на малій Батьківщині, вражає. У порівнянні з нашими деревляними і бойками, - це зразок служіння інтересам партії та Юлії Володимирівні.

Участь Чернівецької обласної, міської, районних парторганізацій «Батьківщини» у допомозі буковинським бійцям в зоні АТО вражає. Йдеться як про збір коштів, необхідних речей, продуктів, їх транспортування на Схід, так і про організаційну та координаційну роботу партійців.  

Буковинська «Батьківщина» надає допомогу батальйонам «Батьківщина» і «Рух опору», у формуванні яких взяли найактивнішу участь. Лише одна Вижницька районна партійна організація зібрала коштів  на суму 211 000 гривень, закуплено та відправлено в зону АТО каски та бронежилети на суму 188 000 грн.,  одягу та продовольства на суму понад 60 тис. грн.  Для прикладу, Кіцманська районна партійна організація передала кошти на загальну суму 600 000 гривень. Силами парторганізації зібрано понад 50 000 гривень та придбано форму, бронежилети, одяг, продукти харчування та товари першої необхідності. А депутат Чернівецької обласної ради Салагор М.М. за власний кошт придбав тепловізор вартістю 39 000 гривень (!).

Що відбувається в колись рідній тернопільській партійній організації? Збір коштів офіційно відбувається. Зокрема, мої колишні колеги кажуть, що заступник голови Лановецької РДА Руслана Кушнір організувала збір коштів серед населення ще у червні. Зібрано було близько 80 000 гривень, однак, в «касу» АТО внесено лише 14 000 гривень (?). Головою Чортківської РДА Віктором Шепетою зібрано тільки зі студентів і викладачів Чорткова 16 тисяч гривень. Чортківські таксисти добровільно внесли 15 000 гривень, а чортківська ЦРЛ надала добровільно 8 000 тисяч гривень. У підсумку, у звітах Василя Деревляного на Київ по Чортківській організації пішло аж 12 000 тисяч гривень (!). Про ще одного «однопартійця» говорити взагалі не хочеться. Мова йде про Володимира Бойка. Він додумався до банального викрадання коштів з партійної каси. Із зібраних по чотирьох західних районах Тернопільської області 210 000 гривень, до центру дійшло аж 35 000.

Про яку підтримку ВО «Батьківщина» на Тернопільщині може йти мова? Мені надзвичайно шкода Юлію Володимирівну. І шкодую її я не за відсутність виваженої кадрової політики в партії, а за її віру в безхребетних, меркантильних і безсовісних «однопартійців», котрі на політиці і самій Ю.Тимошенко заробили мільйони. А тепер ще й заробляють на людському горі…  

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Тернополь,політика в Україні,партія "Батьківщина"
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.