Невдовзі членів «Батьківщини» на Тернопільщині поменшає

22 августа 2014, 10:36
0
66

З'їзд "Батьківщини" стане першим публічним заходом з участю Тимошенко за останній час. Очікується, що на з'їзді будуть «чистити» партійні лави.

На кінець серпня заплановано з'їзд партії "Батьківщина". Форум стане місцем першої публічної появи лідера партії Юлії Тимошенко за останній місяць. Члени тернопільського осередку «Батьківщини» повідомили, що з'їзд планується провести в два етапи. Перший має пройти 28 серпня, і саме тоді Тимошенко має намір підняти кадрові питання. Серед важливих для тернополян це – питання позбавлення членського квитка народного депутата Михайла Апостола. За самовіддану працю «в тилу ворога» відзначать іншого народного депутата від Тернопільщини Володимира Бойка, котрий, за завданням Лідера і Партії, вміло увійшов в довіру до Михайла Апостола і вчасно викрив його зрадницькі погляді і дії. Саме завдяки таким як Володимир Богданович ВО «Батьківщина» очищується від перебіжчиків і приспособленців, стає зразком відданості ідеалам боротьби за Лідера, себто, за Юлію Володимирівну.

Рішення про другий етап ухвалить політрада партії після оголошення дати дострокових парламентських виборів. На сьогоднішній день розглядають 3 або 5 вересня.

Відвідування з'їзду стане першим публічним заходом з участю Тимошенко за останній місяць. Після програшу на президентських виборах екс-прем'єр відмовилася від практики участі у телевізійних ток-шоу і масових акціях. Востаннє вона потрапила в об'єктив телекамер на початку липня, коли в Київському міському центрі крові народні депутати з фракції "Батьківщина" на чолі з Тимошенко здали кров для потреб бійців, які беруть участь у АТО.

Відразу після президентських виборів Тимошенко заявила про перебудову партійної структури. Поки ж вона, схоже, обмежилася чищенням партійних лав - другим за останні п'ять років. своїх посад позбулися керівники регіональних організацій "Батьківщини", дії яких призвели до незадовільних результатів Тимошенко на президентських виборах. Товариш Василя Деревляного по застіллю на честь 15-річчя партії на Тернопільщині, член президії політичної ради "Батьківщини" Дмитро Шлемко розповів, що станом на початок серпня з партії було виключено понад півтори тисячі членів, в тому числі депутатів місцевих рад. Він зазначив, що насамперед це працівники сфер освіти та охорони здоров'я, які співпрацювали з місцевою владою, підконтрольною Партії регіонів. Ще одну групу виключених складають члени партії, які брали участь у минулих парламентських і президентських виборах в командах політичних опонентів. За словами Шлемка, питання про відповідальність народних депутатів - членів парламентської фракції "Батьківщини" буде розглянуто найближчим часом.

Як вже згадувалося, першим на черзі Михайло Апостол.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Юлия Тимошенко,Тернопільська область,народний депутат
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.