Тернопільські нардепи виявилися російськими агентами?

19 августа 2014, 09:14
0
63
Тернопільські нардепи виявилися російськими агентами?

Сайт російських правоохоронних органів проколовся.

Тернополянка Ліда Дорош виклала в групі «Від Тарнополя до Тернополя» інформацію про існування російського форуму, на якому розміщену детальні відомості про українських активістів часів Майдан Гідності. Наповнення форуму відбувалося одразу ж після трагічних подій 18-20 лютого цього року і, судячи з усього, інформацію для цього злили колишні керівники правоохоронних органів, котрі на даний момент звільнені або/і перебувають в розшуку.

Блок форумних даних, що стосується активістів з числа мешканців Тернопільської області, чи не найбільший. Цим, мабуть, потрібно лише пишатися – Тернопільщина була і залишається колискою патріотизму та звитяги українського націоналістичного руху. Надзвичайно приємно бачити серед наших земляків і представників теперішньої влади та окремих народних депутатів – отже вони справді «народні» і наявність їх в списках ворогів Росії і колишньої злочинної української влади лише вказує на те, що вони не даремно боролися і цілком справедливо займають свої місця в суспільстві.

На превеликий жаль, у списках серед патріотів Тернопільщини ми не бачимо народних депутатів від ВО «Батьківщина» Василя Тимофійовича Деревляного та Володимира Богдановича Бойка. Якщо проаналізувати, з якою ретельністю і ненавистю до патріотів України формувалися ці списки, можна зробити один висновок: не потрапити до них могли лише «обрані». Обрані нашим сьогоднішнім спільним ворогом, тими, хто спеціально викладав цю інформацію на російський сайт з однією метою – довести до максимальної частини антиукраїнських сил відомості щодо справжніх патріотів нашої держави з метою залякування, цькування і таке інше.

То чому ж не потрапили до переліку патріотів В.Деревляний та В.Бойко? Одразу згадалися статті в пресі із доказами причетності Василя Тимофійовича до агентури КДБ. Зокрема, таку думку цілком аргументовано висловлювали засновники Української Гельсінської Спілки на Тернопіллі, а в наступному — Української республіканської партії, Микола Петрович Савгіра та Іван Васильович Дмитрик.

Якось не віриться, що «постаті» Василя Деревляного і Володимира Бойка не цікавили тодішню каральну систему Януковича. Тим паче, у списку є їх, донедавна, колега, також нардеп від ВО «Батьківщина» Михайло Апостол. Отож, залишається єдино правильна і обґрунтована версія – у списках вони, звісно ж, були. Проте, росіяни свідомо не включили у перелік на своїй форумній версії. Питання – за які заслуги? 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Тернопільська область,народний депутат,зрадництво
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.