Стало відомо, як заробляють окремі тернопільські нардепи від ВО «Батьківщина»

18 августа 2014, 18:01
0
39

Враховуючи «значний» інтелектуальний рівень народних обранців, «заробляти» у Верховній Раді вони можуть лише в якості пішаків в чиїхось іграх.

Почнемо з коштів, котрі видаються нашим нардепам так би мовити, на «представницькі витрати». Це – більше 17 тисяч гривень на місяць кожному, за рік набігає 200 тисяч. Врахуйте, що ці гроші – зовсім не зарплата, котру пан А.Яценюк недавно врізав народним обранцям. Одні називають ці кошти зарплатою помічників і консультантів нардепів. Можливо, тут є сенс, однак, на сайті ОПОРИ наголошено, що ні Василь Деревляний, ні Володимир Бойко своїх помічників не заявляли.

Враховуючи «значний» інтелектуальний рівень названих народних обранців, «заробляти» у Верховній Раді вони можуть лише в якості пішаків в чиїхось іграх. Буденним заробітком, особливо, для В.Бойка, стало написання різноманітних запитів. За кожен такий замовний запит він отримував по 2-5 тисяч доларів США. Крім цього, бізнесмен чи інший замовник послуг депутата часто просив Володимира Бойка виїхати на місце «події», за що нардеп додатково отримував до 10 тисяч доларів США. Окремі жалілися, що народний обранець навіть вимагав додатково оплатити вартість бензину. Василь Деревляний більше займався іншими заробітками (про що далі), хоча не гребував і цим «простим». До відома читачів: ви ніколи не знайдете слідів таких замовних депутатських запитів, оскільки наші нардепи публікують і піарять лише ті звернення і запити, котрі працюють на їх рейтинг.

Лобіюванням різноманітних законопроектів весь час у парламенті займався і, мабуть, займається хороший знайомий Василя Деревляного, - депутат від «Батьківщини» Сергій Тєрьохін. Завданням Василя Тимофійовича було лише забезпечення кількох додаткових голосів за закон. І це все вартувало навіть при найгірших часах від 100 тисяч доларів США і більше.

Залучаються В.Деревляний і В.Бойко і до розподілу державних тендерів, але вже при новій владі – зв’язки в Кабміні і «свій» чоловік в особі першого (економічного) заступника голови Тернопільської ОДА творять неймовірні речі – на кожній державній закупівлі нардепи-бізнесмени накручують до 40 відсотків вартості, а їх відповідні рішали у виконавчій гілці влади діляться ще й відкатами від зацікавлених «бізнесменів». Орієнтовно, це по 10 тисяч доларів США за один тендер.  

На сьогодні, за порадою друзів з ВО «Батьківщина», наша двійця нардепів почала непогано заробляти на наданні посильної допомоги при «вибиванні» різноманітних субвенцій та дотацій. Дуже шкода, що більшість таких випадків стосувалися не Тернопільської області. Проте, заробітки там великі – 5 відсотків від суми субвенції. Тому, мабуть, опікаються вони більше потужнішими в економічному плані регіонами. 

З часу роботи теперішнього складу парламенту, потрачені гроші на вибори відбилися Василем Деревляним вже у квітні 2013 року, а Володимир Бойко зміг розрахуватися з боргами перед тим же Василем Тимофійовичем аж у вересні минулого року. Тепер не дивно, що саме народні обранці від «Батьківщини» виступають проти дострокового припинення повноважень теперішнього парламенту. Хто ж захоче втрачати таке халявне велике корито?!  

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: народный депутат,Тернопільська область,ВО «Батьківщина»
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.