Не виконані обіцянки Юлії Тимошенко

23 мая 2014, 12:34
0
121
Не виконані обіцянки Юлії Тимошенко

Масштаби обдурення електорату вражають.

Надзвичайно важлива місія стоїть в українського народу – обрати провідника нації на найближчі роки. В умовах іноземної агресії, нестабільної ситуації в державі саме Президент України повинен об’єднати народ, зупинити поглиблення кризи в суспільстві, вивести соціальні відносини з мракобісся імперських інформаційних штампів.
Для цього, кандидат за своїми морально-етичними якостями повинен бути взірцем; не бути залежним від ряду зовнішніх факторів, у т.ч. кланово-олігархічних груп, а також не володіти власними фобіями та відповідними маніями. Проте, основне для майбутнього кандидата це – довіра населення. Проаналізував діяльність одного з кандидатів на пост Президента України і мене вразила безвідповідальність перед народом за свої обіцянки і запевнення. Масштаби обдурення електорату вражають.
1. Юлія Тимошенко 29 серпня 2007 р. запропонувала ліквідувати ПДВ, зазначивши, що при цьому баланс Державного бюджету залишиться нормальним і буде наповнюватися. На думку Юлії Тимошенко, потрібно переходити до 3-5% річних кредитів для малого та середнього бізнесу, для цього потрібно перебудувати всю кредитну систему. Це можливо десь за 1 рік, переконувала вона. Проте, за увесь час перебування Юлії Тимошенко на посаді Прем'єр-міністра дія ПДВ залишалася незмінною.
2. 8 вересня 2007 р. пообіцяла протягом двох років після приходу до влади повернути людям усі заморожені вклади колишнього Ощадбанку СРСР. "Ми повернемо заощадження за два роки ... Якщо ми не повернемо ці заощадження, значить ми складемо повноваження і підемо з влади", - заявила вона. Протягом двох років після приходу до влади Юлія Тимошенко повернула лише мізерну частину заморожених вкладів колишнього Ощадбанку СРСР.
3. 17 вересня 2007 р. підтримала ідею щодо будівництва мосту через Керченську протоку. «Всі до цього мосту ставляться добре, і всі його будують. Я вам не буду нічого про це говорити. Просто ми візьмемо і зробимо його», - сказала Тимошенко. Підписання угоди Януковичем і Медведєвим про будівництво мосту є прямим доказом невиконання обіцянки Юлією Тимошенко. На жаль, зараз цей міст будуть будувати іноземці.
4. Програмою діяльності Уряду Ю. Тимошенко "Український прорив: для людей, а не політиків" передбачалося розробити проекти Законів України "Про свободу совісті та релігійні організації", "Про неприбуткові організації", "Про громадський контроль за діяльністю органів державної влади та органів місцевого самоврядування", "Про соціальні послуги" у новій редакції, що регламентує механізм та умови надання послуг неприбутковими організаціями, "Про внесення змін до Закону" Про ратифікацію Європейської хартії регіональних мов або мов меншин", "Про єдиний соціальний внесок", "Про соціальний діалог в Україні", "Трудового кодексу України", "Про товари медичного призначення", "Про відкритість і прозорість діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування", "Про архівну справу", "Про меценатство", "Про благодійництво та благодійні організації" (спрощення та здешевлення процедур реєстрації благодійних організацій, визначення особливостей правового статусу благодійних фондів і установ, волонтерів, спонсорів і меценатів), "Про організацію медичної допомоги та заклади охорони здоров'я", "Про внесення змін до деяких законів України в частині створення умов для розвитку вітчизняного кінематографу". Усі законопроекти так і залишилися пустими обіцянками Юлії Тимошенко.
5. Програмою діяльності Уряду Ю.Тимошенко "Український прорив: для людей, а не політиків" передбачалося оснащення Збройних Сил новітніми зразками і модернізацію існуючих систем (комплексів) озброєння і військової техніки. Насправді, модернізація і закупівля техніки не проводилася.
6. Ю.Тимошенко обіцяла запровадити цифрового мовлення по всій території України, проте впроваджено воно було тільки в 11 областях.
7. 16 січня 2008 року пообіцяла забезпечити до 2010 року оснащення комп'ютерною технікою, підключення її до високошвидкісного Інтернету за широкосмуговою технологією в усіх загальноосвітніх навчальних закладах. На початку 2010/2011 навчального року в Україні на 28 учнів припадав лише 1 комп'ютер.
8. На початку 2008 року Ю.Тимошенко пообіцяла закінчити роботи з реконструкції приміщень Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької у Львові. За час роботи Уряду Ю. Тимошенко роботи з реконструкції не були завершені.
9. Обіцяла відкрити Всеукраїнський центр охорони здоров'я матері та дитини (Дитяча лікарня майбутнього). Кабміном Ю. Тимошенко проводилися оргзаходи, але будівництво лікарні так і не розпочалося, а залишилося на етапі підготовки проектної документації.
10. Пообіцяла закінчити будівництво навчального корпусу Київського національного університету театру, кіно та телебачення імені І.К. Карпенка-Карого. На квітень 2010 року будівництво не було закінчено.

11. Юлія Тимошенко заявляла, що з 1 січня 2009 року переведе українську армію на контрактну основу. Станом на 2010 рік тільки 52% складу Збройних Сил України укомплектовано контрактниками.

12. 4 листопада 2009 р. Ю.Тимошенко заявила, що Уряд надасть право головам облдержадміністрацій та міським головам закуповувати медикаменти, необхідні для боротьби з епідемією грипу, без проведення тендерів. Про це вона сказала під час селекторної наради з керівниками регіонів з питань запобігання поширенню інфекційних захворювань. Проте, в переліку осіб, якими здійснюється закупівля лікарських засобів, виробів медичного призначення, робіт і послуг для запобігання поширенню та лікування пандемічного грипу та інших гострих респіраторних захворювань, голови облдержадміністрацій та міські голови навіть не згадувалися.

13. 17 листопада 2009 року Ю.Тимошенко пообіцяла в найближчий час вирішити всі організаційні питання щодо створення в Україні мережі державних аптек. "День-два, і ми остаточно вирішимо, на базі якої структури ми таку мережу створимо". Постанова не стала вирішенням усіх організаційних питань, доказом чого є факт відкриття всього однієї аптеки, яка працювала з перебоями.

14. 18 листопада 2009 р. Ю.Тимошенко заявила, що вартість транзиту російського природного газу через територію України з 1 січня 2010 року буде збільшена вдвічі (до 3,4 дол.). У першому кварталі 2010 року ставка транзиту російського природного газу через територію України складала 2,78 дол. таким чином обіцянка не була виконана.

15. 14 грудня 2009 р. на церемонії вручення актів на землю жителям Васильківського району Київської області Юлія Тимошенко заявила: "Ми запланували протягом двох-трьох місяців видати все до останнього акту (6 млн. актів на землю). Це наш план, і я хочу довести його до логічного завершення". За даними на кінець 2010 року, в Україні в рамках "земельної амністії" (безкоштовне оформлення у власність присадибних земельних ділянок за спрощеною схемою) оформлено 1,07 мільйони державних актів на земельні ділянки.

16. 21 січня 2010 р. Ю.Тимошенко вимагала від керівництва ВАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" (Криворіжсталь) підвищити з 1 січня 2010 р. заробітну плату робітникам на 25%. Про це вона заявила на зустрічі з працівниками підприємства. Юлія Тимошенко не змогла домогтися підвищення на 25%, як обіцяла працівникам підприємства. Показники середньомісячної заробітної плати у 2010 році зросли на 5% в порівнянні з попереднім роком.

17. 30 січня 2010 р. Ю. Тимошенко запевняла, що іпотечні кредити для молоді на придбання квартир будуть видаватися на 20 років. У 2010 році буде запроваджено новий порядок іпотечного кредитування, згідно з яким доступні кредити зможуть брати молоді сім'ї без першого внеску, не менше ніж на 20 років і не більше ніж під 5% річних. Обіцянка не виконана.

18. 17 жовтня 2010 р. лідер "Батьківщини" обіцяла провести праймеріз лідера партії. Про це вона заявила під час десятого з'їзду партії. "Праймеріз стане основою, в тому числі виборів лідера партії", - зазначила політик. У 2010 - 2012 роках "Батьківщина" не проводила праймеріз лідера партії. Разом із тим, партія час від часу оголошувала про початок проведення праймеріз голів регіональних відділень або кандидатів у мажоритарних округах.

19. 28 жовтня 2010 р. лідер БЮТ обіцяла місця в прохідній частині списку активним учасникам проекту "Україна ІІІ тисячоліття". Про це вона заявила на презентації проекту. "Я переконана, що стару традицію треба завершувати, і ви правильно зрозуміли: всі, хто активно братиме участь у проекті - матиме шанс потрапити до списку кандидатів до Верховної Ради", - додала лідер БЮТ. 8 серпня 2012 року ЦВК зареєструвало виборчий список Об'єднаної опозиції "Батьківщина" на парламентських виборах 28 жовтня. Однак учасники, в тому числі й активні, проекту "Україна ІІІ тисячоліття" в цьому списку були відсутні.

20. 18 січня 2011 р. Ю. Тимошенко заявила, що парламентська опозиція ініціюватиме на початку нової сесії Верховної Ради створення тимчасової слідчої комісії для розслідування діяльності уряду і Національного банку у фінансово-кредитній і монетарній сферах. Тимчасова слідча комісія так і не була створена.

21. На початку 2011 року Ю. Тимошенко заявила, що перше, що вона зробить - звернеться із заявою до Генеральної прокуратури України з метою розслідування можливих фактів емісії і виведення засобів в офшорні зони нинішнім керівництвом країни на чолі з Президентом. Тимошенко обіцяла підкріпити свою заяву цифрами. Насправді, це питання не піднімалося.

22. 27 березня 2011 року Ю. Тимошенко заявила, що народні депутати від БЮТ будуть голосувати в сесійній залі Верховної Ради України тільки персонально. Про це прийнято відповідне рішення фракції. 12 квітня 2012 року народний депутат від БЮТ Андрій Кожем'якін погодився, що випадки голосування за чужою карткою у партії трапляються, та зізнався, що цього дня особисто проголосував за іншого народного депутата.

23. Ю.Тимошенко відвідала Брюссель, скориставшись чартерним рейсом. 28 березня 2011 вона відмовилася назвати вартість цього перельоту, але повідомила, що є всі відповідні квитанції і вони будуть надані громадськості. Станом на 03.08.2011 р. обіцяна інформація не оприлюднена, у тому числі і на партійному сайті.

24. 7 квітня 2011 р. лідер фракції БЮТ заявила, що найближчим часом опозицією будуть подані зміни до Конституції Україні. У зазначений період опозицією не були подані зміни до Конституції Україні.

25. 1 червня 2011 р. лідер партії "Батьківщина" повідомила, що на наступному сесійному тижні (14 - 17 червня 2011 року) запропонує досить логічний, ефективний пакет антикризових заходів, оскільки вважає, що сьогодні в країні дійсно розгортається економічна і соціальна криза внаслідок непрофесійного управління країною і, внаслідок того, що діюча влада сьогодні бачить Україну як можливість отримувати тіньові доходи, а не як зобов'язання служити Україні і народові. На сесійному тижні (14 - 17 червня 2011 року) БЮТ не був запропонований обіцяний пакет антикризових заходів.

26. 16 червня 2011 р. Юлія Тимошенко після ухвалення законопроекту про пенсійну реформу в першому читанні заявила, що після усунення Віктора Януковича та його оточення від влади несправедливу та грабіжницьку пенсійну реформу буде скасовано. 27 лютого 2014 року, тобто вже після самоусунення В.Ф.Януковича від виконання обов'язків Президента, представник ВО "Батьківщина" Арсеній Яценюк, який став прем'єром, заявив, що уряд не планує скасовувати пенсійну реформу. Глава уряду мотивував це рішення відсутністю коштів у державному бюджеті.

27. 22 квітня 2012 р. лідер партії "Батьківщина" повідомила, що після парламентських виборів усі партії, що входять в єдину опозицію, створять свої окремі групи і фракції, які увійдуть в єдину демократичну коаліцію. "Партія "Батьківщина" нікого не поглинає й не асимілює. У нас немає такої амбіції. Після перемоги на парламентських виборах усі опозиційні партії створять свої окремі групи та фракції, що входитимуть в єдину демократичну коаліцію", - сказала Тимошенко. У Верховній Раді 7-го скликання партії, що увійшли до складу Об'єднаної опозиції, сформували єдину фракцію Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина" на чолі з Арсенієм Яценюком.

28. 4 квітня 2014 року Юлія Тимошенко заявила, що найближчими днями внесе законопроект про опозицію, який влаштує сьогоднішню парламентську меншість. Зокрема, вона запропонує надати опозиції можливість формувати Рахункову палату, повноваження якої будуть посилені. Протягом місяця з дня оголошення заяви (до 6 травня 2014 року) жодного законопроекту щодо урегулювання діяльності опозиції фракцією "Батьківщина" внесено не було.

29. 22 квітня 2014 року пообіцяла докласти максимум зусиль, аби мирним шляхом зняти блокаду Донецької облдержадміністрації. Для цього вона планує провести переговори з сепаратистами. 22 квітня 2014 року Юлія Тимошенко провела переговори з сепаратистами, які захопили Донецьку ОДА, однак будівлю вони не звільнили. Разом з тим, 23 квітня обласне керівництво домовилося з бойовиками, щоб вони звільнили два поверхи будівлі.

30. Проте, саму бомбезну свою обіцянку Тимошенко таки виконала, сприявши своєю мовчазною згодою на окупацію Криму. Нагадаю, 25 червня 2009 року, виступаючи перед студентами Львівського політехнічного інституту, Юлія Володимирівна запевнила, що після 2014 року на території України не буде іноземних військових баз.

Зрозуміло, що хто б не став Президентом України, виконати усі свої обіцянки не зможе ніхто. Однак, соціальні передвиборні програмні положення потрібно, щонайменше, старатися запровадити, оскільки, не за горами парламентські вибори. Саме вони покажуть чи стала Україна нарешті з колін – і психологічно і морально-етично і політично. Вічна опозиціонерка Юлія Володимирівна за час між виборами буде старатися нашкодити будь-де і будь-кому, і, що саме небезпечніше, будь-з-ким. У тому, щоб за цей період наша держава залишилася у тому самому внутріполітичному і соціальному стані, що перебуває на даний момент, зацікавлений, насамперед В.Путін і його кліка. Отож Ю.Тимошенко вже має нового союзника. Чи може цей союз існує вже давно?
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Юлія Тимошенко,президентські вибори,обіцянки
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.