Звернення до керівництва держави

14 апреля 2014, 23:21
0
35

...

Донецькі "мирні мітингувальники" екіпійовані і озброєнні краще ніж бійці більшості наших спеціальних підрозділів швидкого реагування, до того ж їх вже кілька тисяч, а Турчинов і когорта направляють туди хлопців з Альфи і Ягуара, які навчені боротися з невеликими групами терористів, а не з цілими взводами переодягнених командос з РФ та колишніми військовими з всього колишнього СРСР, які сьогодні стали найманцями, і які набагато краще підготовлені та озброєні ніж наші спецпризначенці. Ні один поважаючий себе командир не відправить групи спеціального призначення у фактично окуповані багатотисячні населені пункти, це робота регулярних військ. І те, що сьогодні працівники силових структур на сході України переходять на сторону сепаратистів вина виключно офіційного Києва,
адже хлопці відбивалися від сепаратистів доки могли, однак Київ досить не вислав їм підмогу. Керівництво держави відноситься до працівників міліції, СБУ та військових на Сході України як до загонів смертників, яких на війні залишають на самих себе перед переважаючим ворогом. Турчинов, як головнокомандуючий, та його генерали поводяться як кучка дилетантів, яких за подібну бездіяльність у більшості країн світу піддали б військовому трибуналу. Солдат буде боротися до останнього вздоху, коли в нього залишається хоч капля надії на порятунок, однак коли його командування залишає його на вірну смерть, маючи можливість надіслати підкріплення, то такий солдат або переходить на сторону ворога, або помирає безглуздою смертю. Я сумніваюся, що Турчинов чи хтось із його оточення читають мої коменти, але я б дуже хотів, щоб хтось доніс до них, що ні один справжній командир не залишить своїх підлеглих напризволяще, якщо він має хоч якусь можливість їх врятувати та вивести з оточення ворога. Не повторяйте помилки, допущені в Криму, введіть нарешті регулярні війська в Донецьку та Луганську області, через гучномовці попередьте так званих "мітингувальників" у захоплених будівлях, що вони мають 10 хвилин на те, щоб вийти і здатися, після чого у випадку відмови віддайте наказ стріляти в будівлі з танків, як це зробили в Москві в жовтні 1993 року. І якщо серед вбитих сепаратистів і будуть українці, то їх не варто жаліти, тому що вони зрадили свою Батьківщину, свою рідну землю і продали себе та своїх рідних або за фальшиві обіцянки або за кусок хліба, як скот. І не потрібно боятися Росії, тому що де-факто вона вже оголосила Україні війну і на сьогоднішній день її військові підрозділи вже відкрито діють на території нашої країни. А якщо ви (Турчинов і його оточення) не здатні навести лад з кількома тисячами сепаратистів, які тримають у заручниках мільйони простих українців на сході, чи боїтеся віддавати накази про застосування військової боєвої техніки для придушення проплачених повстань, то якщо вже не хочете віддавати владу, то хоч передайте командування спеціальними операціями на цей період компетентним військовим "старої закалки", які знають як за кілька годин за допомогою важкої військової техніки придушити озброєне повстання. Досить скиглити дивлячись в сторону ЄС та США, ніхто нам на допомогу не прийде.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.