Україна повинна відправити свої війська до Криму

19 марта 2014, 21:46
0
60

...

17 березня 2014 року Україна де-фако втратила Крим через бездарних політиканів, які хочуть влади, але бояться приймати відповідальні рішення. Наша влада без бою просто так віддала Росії територію площею 26081 км² разом з майже 2 000 000 наших співвітчизників, корисними копалинами, державним майном та іншими активами. І яке в них виправдання - що Росія має чисельнішу та могутнішу від нашої армію? Слава Богу, що під час Другої світової війни керівники європейських країн так не думали та вирішили боротися до останнього вздоху з фашистськими окупантами, інакше сьогодні нас би не було. Наші предки навіть попри усвідомлення того, що в них немає жодних шансів на виживання, до останнього боролися з переважаючими їх силами нацистів і лише завдяки цьому слов'янські народи були врятовані від винищення, а європейські - від поневолення. Якщо завтра Росія введе свої війська в Луганськ чи Донецьк - наша влада і ці території віддасть окупантам?

Мені, як українцю, соромно за нашу владу, і вважаю, що якщо ви боягузи, то вам не місце на керівних посадах у державі. Тому що ваші нащадки вам цього не простясть, і наші теж, що ми цим бездарям дозволили втратити українські землі, які наші предки так довго і такою дорогою ціною виборювали. Навіть маленька Грузія не віддала свої землі без бою.

Поки Держдума Росії не прийняла відповідні законодавчі акти про входження Автономної Республіки Крим до складу РФ ми повинні вести свої війська в Крим для захисту 2 000 000 українців, адже якщо це змогла зробити Росія, то чому цього не можемо зробити ми. До того ж на даний час Крим де-юре є частиною України, тобто по осуті ми відправлямо наші війська на свою територію. І нехай тільки Росія посміє відкрити вогонь по нашим солдатам, ми дамо їм гідну відсіч і будемо боротися за свою рідну землю поки не скинемо останнього російського окупанта в Чорне море, а сил в нас вистачить. У 1967 році порівняно маленька Держава Ізраїль перемогла об'єднані сили Єгипту, Сирії, Йорданії, Іраку і Алжиру. Невже ми українці чимось гірші від ізраїльтян? І це тільки один із численних прикладів з історії. Годі бути рабами на своїй рідній землі.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.