«Деренівська Купіль» виступила партнером Photomodel of the World Ukraine 2019.

2 октября 2019, 22:20
Владелец страницы
0
27
«Деренівська Купіль» виступила партнером Photomodel of the World Ukraine 2019.

В Дніпрі відбувся фінал українського конкурсу краси Photomodel of the World Ukraine 2019, який був паралельно відбором на міжнародний Photomodel of the World 2019

Санаторний комплекс «Деренівска Купіль» виступив партнером конкурсу. Директор по розвитку «Деренівська Купіль» Дмитро Шатєрніков став членом журі, а сам комплекс засновував номінацію «Міс Деренівська Купіль», переможниця якої вінничанка Вікторія Черномаз отримала ваучер на безкоштовне проживання у готелі.    

Про красу українок знають у всьому світі, - розповів Дмитро Шатєрніков. – Наша мета, щоб весь світ знав про переваги відпочинку в «Деренівській Купелі».  Про сучасні номери в готельно-оздоровчому комплексі «Ірис» з аква-зоною, розважальним центром і SPA-комплексом «Срібні Терми». Про унікальний дендропарк з колекцією в 5 тисяч насаджень і цілющу воду. Конкурс краси – це зустріч з прекрасним. Тут доречні аналогії з відпочинком в «Деренівської Купелі».

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Lifestyle&Fashion
ТЕГИ: конкурс красоты,отель,международный конкурс,фотоконкурс,готель
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.