Чорна діра на вулиці Симона Петлюри

29 жовтня 2021, 18:08
Власник сторінки
0
8472
Чорна діра на вулиці Симона Петлюри

Чорна діра — астрофізичний об'єкт, який створює потужну силу тяжіння

Настільки потужну, що жодні, навіть найшвидші частинки, не можуть покинути його поверхню, в тому числі світло та електромагнітне випромінювання. Простими словами, вона все поглинає, нічого не випромінюючи.

Подібний об’єкт вдалося віднайти у столиці України, він знаходиться в будинку номер 15 по вулиці Симона Петлюри. Так, це саме Державне бюро розслідувань. Для початку, розглянемо, скільки бюджетних коштів вже поглинула ця прірва. Бюджетне фінансування з часу заснування цієї вже одіозної організації відбувалося наступним чином: у рік створення з Державного бюджету ДБР отримало 137,2 млн. грн.; наступного, 2019 року – 1,2 млрд (збільшення на 759%); у 2020 році – 1,4 млрд (збільшення на 17,8%); у 2021 – 2,5 млрд.

Зарплати співробітників становлять від 60 тисяч грн., і мова в даному випадку йде про новобранців, які отримують мінімальні зарплати. Мінімальні – за їх мірками, бо мінімальний розмір оплати праці, встановлений в Україні їх «мінімалка» перевищує майже в 15 разів.

Якщо платники податків очікували побачити від ДБР за поглинуті ресурси результати у вигляді боротьби з корупцією, топ-посадовців за гратами, повернення значних сум в державний бюджет – то даремно. У відповідності до інформації, оприлюдненої Народною депутаткою України від партії «Голос», 40% справ ДБР, які направлені до суду – це ст. 407 КК України (). Так, самовільне залишення військової частини або місця служби для ДБР – пріоритет, якщо судити по кінцевим результатам. За словами тієї ж таки народної обраниці (), лише 1% справ про корупційні правопорушення передається до суду. Такий невтішний коефіцієнт корисної дії. Навіть нижче за двигун внутрішнього згорання. Звісно, в серпні 2021 року ДБР звітувало про передачу в УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВИ (це як?) майна на 1,7 млрд грн., але ця цифра не витримає критики, оскільки на рахунки казначейства надійшло коштів на кілька порядків менше.

А, майже забув про резонансні справи ДБР! Останнім часом, найрезонанснішим затриманням ДБР стало затримання двох його співробітників співробітниками СБУ за провокацію хабаря. Таке от невтішне підведення підсумків.