Іран. Капітуляція та приниження Байдена та США

15 апреля 2021, 11:42
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
1
1072
Іран. Капітуляція та приниження Байдена та США

Стратегічний баланс на Широкому Близькому Сході перевернувся, майже, тотально. Байден зрадив все та всіх – впевнено, підступно та підло.

Війна між Ізраїлем та Іраном, фактично, розпочалася. Лише Трамп та його люди були в змозі це страхіття відвернути. Тепер Ізраїль, поки що, на самоті перед лицем загрози, що бажає його повністю знищити. Стратегічний баланс на Широкому Близькому Сході перевернувся, майже, тотально. Байден зрадив все та всіх – впевнено, підступно та підло.

Лавров не міг не їхати до Тегерану, не знаючи, що саме 14 квітня режим іранських фанатиків почне стрімке наближення до володіння ядерною зброєю. Початок збагачення урану у Натанзі до позначки у 60 %  - це, фактично, перехід точки неповернення. Та у кого, хоч із мінімально притомних, були ілюзії щодо істинних намірів іранських клерикалів? Що тепер стало абсолютно очевидним, так це те, що долю ядерної зброї Ірану будуть вирішувати виключно Пекін та Москва. Це справжня та небачена геополітична катастрофа для США та для цілого близькосхідного регіону.

Руді Джуліані, відверто знущаючись після оголошення Тегераном свого рішення щодо збагачення, написав, що «Байден та його соратники – фаворити Ірану, відкрили шлях муллам до ядерної бомби». Та хто ж ті «соратники – фаворити» Сплячого Джо? Ось їх прізвища – Блінкен, Салліван, Харріс, Маллі, Ллойд. Та за ними ключова та найбільш зловісна постать – Барак Хуссейн Обама. Так, вони всі зрадники та мерзоти. Та головне та найбільш страшне, що вони всі – вороги вільного світу та вороги США.

Блінкен викреслив хоуситів із списку міжнародних терористів. Це стало першим та остаточним підтвердженням, що ліворадикальна зграя Байдена, виконуючи накази Обами, здасть все на поталу Ірану. Яка ж вирішальна причина такого безумства? Все абсолютно просто – Іран, Китай та Росія вели Джозефа Байдена до захоплення влади у Сполучених Штатах. Зараз цей лівий екстреміст, що окупував Білий дім, просто розраховується по боргам, боргам страшним, кривавим та безумним. І Сплячий Джо із своєю камарильєю неймовірно поспішає. Він чудово знає, що його тижні у Білому домі лічені.

Зупинити навалу Пекіну, Москви та Тегерану на Близькому Сході нікому. Байден спеціально наказав максимально скоротити військову присутність США у Перській Затоці. Це помста арабським країнам Затоки за небачений раніше союз США із цими країнами, який був утворений Дональдом Трампом. У Саудівської Аравії, Бахрейну, ОАЕ та, можливо, Катару не залишається нині іншого вибору, як утворювати альянс із Ізраїлем. У Ізраїлю, як виглядає, також не залишилося іншого вибору.    

Але, що робити Туреччині? Анкара сповна зараз відчула свою геостратегічну силу і присмак перемоги. І саме в цей момент перед Анкарою розверзається прірва. Зрозуміло, що Туреччина не піде на союз із Тегераном, тим самим наражаючи себе на пряму конфронтацію, як із Москвою, так із Пекіном. Припинення польотів літаків між Туреччиною та Росією – це лише початок. І це не зловісне повторення жовтня 2015-го. Все може, а скоріш за все, й буде набагато жорсткіше.

Зупинити цей маховик вже запізно. Та і навіщо його зупиняти? Все рівно, те, що відбувається зараз, навесні 2021-го, майже точно, відбулося б пізніше. Іран все рівно йшов би до своєї ядерної бомби. Просто захоплення Байденом Білого дому, за допомогою тих самих іранських мулл, китайських комуністів та кремлівських чекістів, зробило цей шлях Ірану набагато простішим. А для призупинення цього кривавого маховика є поки що два шляхи. Перший – максимально швидке звільнення Білого дому від Байдена. Другий – Ізраїль повинен знищувати ядерні об’єкти іранських мулл. Це буде чудова розплата за приниження США Сплячим Джо.      

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.